Ieškote būdų, kaip spręsti kiekvieną dieną iškylančias problemas? Šiuolaikinis žmogus kasdien susiduria su aibe įvairių problemų: kompiuterių virusais, transporto spūstimis, perpildyta dienotvarke ir pan. Ar kas galėtų pagalvoti, kad įtraukti magiją į kasdienį gyvenimą visai nėra sudėtinga ir tai nesukelia jokio papildomo streso? Paprasti, kasdien naudojami daiktai gali virsti į magiškus įrankius, burtams reikalingų ingredientų nesunku rasti buityje (dažniausiai užtenka tik pasižvalgyti po virtuvines spinteles). Magiją sustiprina daiktai ir ypatingos asmens, gamtos ir kitos paslaptingos, daugeliui iki galo nesuprantamos mistiškos galios.

 

5 paprasti ryto magijos patarimai:

 

"magija"

 • Rytą reikėtų pradėti su tyla. Vos pabudus nereikėtų įsitraukti į dialogą su artimaisiais. Rytas yra stebuklingas metas, kai nakties patirtis perauga į ryto protą, teigia senovės magijos išimtis.
 
 • Atidaryti langą, įleisti į kambarį gaivaus, šviežio oro – tai padeda pažadinti ne tik protą, bet ir dvasią.
 
 • Nusiprausti su vėsiu vandeniu. Senovėje žmonės tikėjo, kad prausimasis su šaltu vandeniu saugo jaunystę, akys pradeda spindėti, o protas būna aiškus ir budrus, pasiruošęs naujiems dienos iššūkiams.
 
 • Negalima iš karto šokti iš lovos, pirmiausiai apsiversti nuo vieno šono ant kito, pasirąžyti ir ramiai išlipti iš lovos. Tai padės neprasti energijos, sukauptos per naktį.
 
 • Visų pirma reikia norėti, kad gyvenime įvyktų kažkas magiško. Jeigu magija jums nebus kažkas natūralaus, tai jos ir nepatirsite. Jeigu nesate labai skeptiški, pabandykite „prisijaukinti“ magiją. Kiekvieną rytą pradėti burtažodžiu: „Magija man yra natūralus dalykas ir aš renkuosi kiekvieną dieną gyventi su ja“. Po to galima atlikti įprastus ryto ritualus ir išeiti iš namų, sužinoti, kas magiško laukia šiandien.
 

5 paprasti dienos magijos patarimai:

 
 • Stengtis pašaliniams žmonėms nežiūrėti į akis, nes įdėmus žiūrėjimas sukelia nuovargį.
 
 • Vykdami į mokyklą, studijas, darbą ar kitais svarbiais reikalais, nereikėtų žvalgytis atgal. Tikima, kaip tai padės neiššvaistyti energijos ir ją vėliau bus galima prasmingiau panaudoti tikslams siekti.
 
 • Užsiimant svarbiais reikalais rekomenduojama šalia savęs turėti amuletų. Galima naudoti du amuletus: vieną išorinį (jis bus matomas kitiems) ir kitą – vidinį (paslėptą nuo grobuoniškų žvilgsnių). Išorinį amuletą galima segti, klijuoti, prisiūti ar kitaip pritvirtinti prie drabužių, o kitą – įsidėti į kišenę arba įsiūti į vidinę pamušalo dalį. Amuletų pavyzdžiai: koks nors varinis daiktas, dėžutė druskos, koks nors asmeninę reikšmę turintis daiktas, brangus ar pusiau brangus akmuo ir t. t.
 
 • Laukiant darbo pokalbio, egzamino arba kito svarbaus ir daug gyvenime pakeisiančio įvykio, kuriam reikia didelio susikaupimo ir dėmesio koncentracijos į kišenę patariame įsidėti nedilelį, padrožtą pieštuką. Ieškodami atsakymo į klausimą įsivaizduokite ir sutelkite dėmesį į pieštuko galiuką, gali būti, kad tai padės netrukus rasti geriausią atsakymą.
 
 • Pilnoje žmonių aplinkoje daugelis jaučiasi labai pažeidžiami. Pajutus diskomfortą ir nerimą patariama paimti į rankas pieštuką ir mažą popieriaus lapą. Ant jo nupiešti apskritimą ir jo centre padėti tašką. Tada įsivaizduoti, kad tas taškas – tai esate jūs, o tas ratas – tai jūsų apsauga. Tą popieriuką išsaugoti, įsidėti į kišenę ir joje laikyti, kol išeisite iš vietos, kuri jums sukelia nerimą.
 

5 paprasti vakaro magijos patarimai:

 
 • Grįžus namo reikėtų nepamiršti pasisveikinti su savo namų sienomis ir artimaisiais. Pasakykite namams, kad džiaugiatės, kad pagaliau vėl grįžote namo. Tada vakaras klostysis palankiai.
 
 • Vakare nepradėti generalinio tvarkymosi, nenešti šiukšlių iš namų, o skirti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui.
 
 • Po saulėlydžio reikėtų stengtis išsaugoti ramybę bei taiką šeimoje. Ginčus vertėtų atidėti ir pradėti ruoštis naujai dienai.
 

3 paprasti nakties magijos patarimai:

 
 • Norint apsaugoti save nuo blogų sapnų ir minčių, prieš miegą po pagalve galima pakišti nenuluptą česnako skiltelę.
 
 • Prieš eidami miegoti užsidekite žvakę ir porą minučių pažiūrėkite į jos liepsną, įsivaizduokite, kad žvakės liepsnoje sudega visas jus slegiantis nerimas ir baimė, todėl galėsite ramiai ir saldžiai miegoti visą naktį.
 
 • Jei vis tiek aplanko prastas miegas ir kankina nemiga, atsikelkite ir nusiprauskite su vėsiu vandeniu veidą ir rankas, pašnibždomis kalbėdami burtažodį: „Baisus sapnas, bet Dievas gailestingas. Kur naktis, ten ir miegas“. Tada blogas sapnas išsisklaidys ir daugiau tą naktį nebeaplankys.