Orai lietuvoje

-5.1°
-5.2°
2.5°
2.2°
2.4°
-2.7°
-4.3°
-3.6°
-3.5°
-4.4°
-5.1°
-3.8°
-6.1°
-6.4°
-5.7°
-5.6°
-0.5°
-5.9°
-6.2°
-6.2°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Nors stengsitės būti optimistai, regis, neišvengsite nemalonių netikėtumų. Galbūt teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, nuostolio, šeimos nario poelgio ar pan.


Šiandien būsite linkę rizikingai elgtis ir tokiu savo nusiteikimu vienus erzinsite, kitus intriguosite. Galite gauti avantiūristišką pasiūlymą, kuriam nepajėgsite atsispirti. Pagalvokite apie galimas pasekmes.


Šiandien galimas prasmingas patyrimas. Jūsų dėmesio reikalaus žmonės, gal net jums tiesiogiai nepažįstami. Regis, kažkam ištiesite pagalbos ranką.


Būsite emocingi ir neramūs. Galite įsimylėti arba ką nors sužavėti. Galite sudaryti komercinę, draudimo ar tiekimo sutartį. Pasisaugokite sukčių ir apsukrių veikėjų, siūlančių keistas pasipelnymo schemas.


Prieštaringa diena. Viena vertus, džiaugsitės nusipelnytu atlygiu, komplimentais. Kita vertus, gali neraminti sveikata arba slapti kompromatai, apkalbos.


Būsite linkę rizikuoti, ir jums gali pasisekti, jeigu staiga supratote savo gyvenimo pašaukimą ar tikslą. Tik neapsirikite pasirinkdami rizikos objektą, kitaip kažkas gali jus pergudrauti. Atsargiai kelyje.


Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos ir apsidrausti. Be to, jums siūlomos naujovės gali išmušti iš vėžių. Neskubėkite, pasitarkite, ar verta kišti galvą į mažai žinomą reikalą.


Laiko arba išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione, nepažįstamais žmonėmis susiję reikalai. Galbūt su įtampa lauksite tam tikrų rezultatų ar informacijos.


Ši diena tinkama finansinių reikalų tvarkymui. Pravartu rimčiau pasirūpinti švara, tvarka, higiena darbo vietoje bei namuose. Patikrinkite, ar tinkamai veikia technika, elektros įranga.


Gali kilti noras išlaidauti, įsigyti ką nors originalaus. Spontaniškai gali užsimegzti meilės intriga, kuri kai ką sugriaus. Iš artimos aplinkos žmonių bei tarpininkų galite gauti naudingų patarimų.


Jus baugins nesėkmės, nuostolio galimybė ir tai trukdys pasiryžti norimai reformai ar pan. Visgi galimas netikėtumas, kuris išmuš jus iš pusiausvyros ir privers rizikuoti.


Galite sulaukti neplanuotų svečių ar pasiūlymų. Regis, sustiprės jūsų kūrybinės galios, nestokosite azarto. Visgi jums teks kontroliuoti savo pomėgius bei norus, kitaip negalėsite įgyvendinti to, ką numatėte. Venkite rizikos kelyje.

Žurnalų naujienos

Edita 01-02_Prie_kavos_HOROSKOPAI_2023_nr1 - virselisvirselisPrie_kavos - 2023_nr4 - Virselisvirselis nr1-2sveikatos virselisMamai_ir_vaikui_2023_nr1 - VIRSELIS16

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Prie kavos patarimai / 2013-11-13

„Prie kavos patarimai“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios temos, pavyzdžiui, pavasarį – kaip pasirūpinti sveikata ir gražiomis kūno linijomis, vasarą – kur ir kaip geriausia keliauti, rudenį – kaip taupyti finansus ir pasiruošti žiemai ir t.t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2013 metų. Tiražas – 12 000 egz. Kaina – 1,89 Eur Prekyboje –…

Plačiau

Sudoku Super / 2013-11-13

Žurnale yra 4 sudėtingumo lygių galvosūkiai: lengvi, vidutiniai, sunkūs ir supersunkūs. Žurnalas padės jums išbandyti savo ir bičiulių jėgas sprendžiant sudoku. Norintiems susipažinti su sudoku. Žodis sudoku – kilęs iš japonų kalbos ir reiškia „vienintelis skaičius“. Galvosūkiuose yra naudojami skaitmenys, tačiau matematiniai ryšiai čia nėra svarbūs. Sudoku žaidimo lauką sudaro 81 langelis (9x9). Taigi yra 9 horizontalios, 9 vertikalios eilutės ir 9 maži kvadratėliai, kuriuose skaičiai surašomi nuo 1 iki 9. Nei eilutėje, nei stulpelyje, nei mažame kvadratėlyje skaitmenys negali…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Žemuogių g.7-4, Kaunas LT-44163

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt