Orai lietuvoje

17.9°
16.2°
16.9°
16.8°
17.0°
16.9°
18.0°
19.3°
19.4°
18.8°
17.1°
16.4°
15.3°
14.4°
15.9°
16.3°
18.5°
18.4°
17.7°
17.8°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Dėl finansinių nesklandumų gali suirti šios dienos planai. Galimi konfliktai su draugais, sutuoktiniu dėl netikėtumų tvarkant turto reikalus. Diena gali virsti tikru jūsų kantrybės išbandymu bei taurumo patikrinimu, ypač nestabilioms sutuoktinių poroms.


Nepalanki diena, reikėtų visur būti atsargesniems. Neužsiplieksite išgirdę ne visai malonų žodį ar išvydę šiurkštoką gestą. Neskubėkite ginčytis, ką nors teigti ar įrodinėti: pirmas įspūdis ne visada būna teisingas.


Vertėtų atsiduoti vien šeimai, taip bus geriau ne tik jūsų artimiesiems, bet ir jums patiems. Tik venkite ginčų (nemanykite, kad jūsų nuomonė vienintelė teisinga), kitaip užslėptas nepasitenkinimas santykiais šeimoje gali išsiveržti ir virsti lemtingu konfliktu.


Augs meilės, džiaugsmo poreikis, tačiau tai toks sudėtingas, konfliktinis laikas, kad tikėtis stebuklų tuščia. Nepykite ant vaikų, mylimo žmogaus ir nieko nekaltinkite. Pasistenkite, kad jūsų pačių meilė, šiluma apsaugotų artimuosius bei aplinkinius nuo streso, konfliktų.


Nepraraskite santūrumo ir sveikos nuovokos susidūrę su netenkinančiais dalykais darbe, bendraudami su kolegomis. Jei paanalizuosite, kas jus erzina, išvysite, kad nirštate dėl niekų. Kita vertus, būkite atidūs, kad jūsų pačių darbo kokybė būtų nepriekaištinga.


Kad viskas gerai baigtųsi, ramiai pasėdėkite ir pagalvokite, kitaip galite be reikalo vandenį sudrumsti. Nieko neprašykite, mažiau pasikliaukite draugų bei partnerių patarimais, parama. Mažiau tikėkite draugų pažadais, jums parodytais neva bičiuliškais jausmais.


Nesmagus laikas, geriau nieko rimta neplanuoti. Saugokite savo ramybę, sveikatą bei pinigus. Jei ką nors negero sužinosite apie mylimą žmogų, neskubėkite patikėti, nepulkite aiškintis santykių, galite be reikalo susipykti dėl „sugedusio telefono“.


Tikslas negali pateisinti priemonių. Kad ir kokie iš pažiūros taurūs būtų jūsų motyvai, nesivelkite į intrigas darbe, nieko nešantažuokite. Būtų gerai prisiminti senąsias gyvenimo pamokas, tad nepasikliaukite tais, kurie kartą jau išdavė.


Nekeiskite savo apsisprendimo bei nuomonės apie jums artimus žmones, draugus: jus bus lengva nukreipti ne ta linkme. Tvarkydami dalykinius reikalus būkite stropesni, atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite savo reikalavimų.


Nepasikliaukite laime, atsitiktinumu bei draugų pažadais. Imkitės tik to, dėl ko galite būti tikri. Galimas netikėtas planų suirimas, tad būtų geriau mažiau planuoti bei viltis. Tiesa, vakare gali laimingai išsispręsti ryte kilusi problema.


Jokiais darbais neužsiimkite, venkite bendravimo. Jums reikia pabūti vieniems ramioje, saugioje vietoje ir rimtai pasvarstyti apie jau įvykusius pokyčius, savo ateitį. Kad ir kuo užsiimsite, nesiafišuokite, likite paslaptingi: jūsų elgesys turi būti nenuspėjamas.


Savyje atrandate naujų netikėtų bruožų? Jūsų elgesys gali tapti pavojingai impulsyvus, nenuspėjamas. Tik dabar nieko svarbaus nespręskite: nepajusite, kaip imsite mąstyti ir elgtis ekstremistiškai. Bus išbandytas jūsų pasitikėjimas savimi bei draugais, šaltakraujiškumas.

Žurnalų naujienos

virselisPrie_kavos_horoskopai_2020virselis kitas01_nr.38_mpatarimu virselis 090101Mamai_ir_vaikuiPRIEDAS_09

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 - 13 000 egz. Kaina – 2,99 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 99 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt