Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Jurbarkas

17.6°
17.6°
18.3°
17.0°
16.9°
17.0°
16.8°
17.6°
17.6°
16.9°
17.5°
16.7°
16.2°
15.9°
16.5°
17.1°
17.6°
17.9°
18.1°
18.1°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Bus nerimo, jeigu kažkur išvykstate ar laukiate žinių iš užsienio. Būkite atidūs ką nors užsisakydami internetu iš neaiškių pardavėjų, nes lengva apsigauti. Pasisaugokite sukčių.


Šiandien pavojinga pasiduoti pagundai įsiskolinti ar rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis. Galima seksualinė avantiūra, kurios pasekmės jums nepatiks.


Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių bei santykių problemų. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai ir jums teks sukti galvą, ką daryti. Tik nesigriebkite melo ir svaigalų.


Šiandien iš jūsų bus laukiama atjautos, meilės, dosnumo. Vargu ar gebėsite būti pakankamai dėmesingi. Regis, jus lengvai užvaldys pagundos, o išlaidos nelabai pasiteisins. Nepraraskite saiko ir nepirkite niekniekių.


Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Gali kilti ūpas keisti įvaizdį, sportuoti, laikytis dietos, įsigyti gyvūną ar įgyvendinti kitokį pokytį.


Bodėsitės buitinėmis pareigomis, rutina ar viskuo, kas vyksta aplinkui jus. Jeigu jums neduoda ramybės kompleksai, prietarai, šiek tiek padėtų filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Saugokitės nesąžiningų žmonių.


Šiandien tikėtinos trumpos kelionės, įvairūs kontaktai. Galite sulaukti skubiai apsispręsti verčiančio pasiūlymo telefonu, elektroniniu paštu. Tai gali būti apgaulė, tad pasitikrinkite.


Jeigu siekiate naudos, niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Tokiu būdu netrukus galite įgyti slaptų priešų. Per dideli norai ves į aklavietę.


Šiandien būsite išsiblaškę ir neatsargūs. Gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Neimkite giliai į širdį. Venkite nemalonių diskusijų, ginčų.


Šiandien galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.


Būkite atsargūs draugų kompanijoje, ypač su naujais pažįstamais. Aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Neskubėkite tartis dėl abejotinų pasiūlymų, sandėrių – vargu ar jie bus realiai įgyvendinami.


Galimas neadekvatus pašnekovų reagavimas į jūsų pasisakymus. Regis, sulauksite priekabios analizės, pastabų dėl darbo ar santykių. Nelabai seksis įtikti bei išsiaiškinti komplikuotus santykius, nesusipratimus.

Žurnalų naujienos

edita 9-10_Prie_kavos_HOROSKOPAI_2023_nr1 - virselisvirselis01 Prie_Kavos_'23, Nr.38___derintiburejos virselisvirselis sveikata!_Mamai_ir_vaikui_2023_nr4 -Virselis16

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.  Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.     Pagrindinė informacija:…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Prie kavos patarimai / 2013-11-13

„Prie kavos patarimai“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios temos, pavyzdžiui, pavasarį – kaip pasirūpinti sveikata ir gražiomis kūno linijomis, vasarą – kur ir kaip geriausia keliauti, rudenį – kaip taupyti finansus ir pasiruošti žiemai ir t.t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2013 metų. Tiražas – 12 000 egz. Kaina – 1,89 Eur Prekyboje –…

Plačiau

Sudoku Super / 2013-11-13

Žurnale yra 4 sudėtingumo lygių galvosūkiai: lengvi, vidutiniai, sunkūs ir supersunkūs. Žurnalas padės jums išbandyti savo ir bičiulių jėgas sprendžiant sudoku. Norintiems susipažinti su sudoku. Žodis sudoku – kilęs iš japonų kalbos ir reiškia „vienintelis skaičius“. Galvosūkiuose yra naudojami skaitmenys, tačiau matematiniai ryšiai čia nėra svarbūs. Sudoku žaidimo lauką sudaro 81 langelis (9x9). Taigi yra 9 horizontalios, 9 vertikalios eilutės ir 9 maži kvadratėliai, kuriuose skaičiai surašomi nuo 1 iki 9. Nei eilutėje, nei stulpelyje, nei mažame kvadratėlyje skaitmenys negali…

Plačiau