Orai lietuvoje

-3.9°
-3.9°
-2.3°
-1.5°
-3.1°
-3.1°
-3.5°
-2.7°
-2.6°
-3.0°
-3.1°
-2.7°
-3.6°
-3.7°
-3.4°
-3.2°
-2.6°
-2.7°
-2.7°
-2.7°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Šiandien drąsiai galite mėginti realizuoti kai kuriuos planus, susijusius su nuosavybe, šeima. Seksis gerinti buitines gyvenimo sąlygas. Galite rasti informacijos, kaip moderniai ir pigiai kažką įsirengti.


Tikriausiai nemažai sužinosite ir patirsite. Kažkuris iš jums aktualių klausimų gali palankiai išsispręsti. Tiktų bendrauti su žiniasklaida, rašyti, reklamuotis. Jūsų kalba padės patraukti reikiamo asmens dėmesį.


Tikriausiai bus progų su įtakingais žmonėmis pasikalbėti apie svarbius reikalus, užsitikrinti paramą. Įmanomas pasipelnymas. Kils noras įsigyti trokštamą daiktą.


Kai kurie šiandieniniai kontaktai jus turėtų nudžiuginti. Pajusite, kad esate vertinami. Tikėtini rezultatai, susiję su mokslu, atestacija, darbu, projektu. Taip pat suksite galvą dėl galimų naujų įpareigojimų.


Dabar ar anksčiau užmegztas slaptas ryšys veikiausiai atneš kažkokios naudos. Jeigu įmanoma, šiandien leiskite sau pasimėgauti lėtesniu tempu, patinginiavimu. Labai atpalaiduojamai veiks meditacijos, muzika, knygų skaitymas.


Galite pasireikšti kaip neblogi organizatoriai, mediatoriai. Veikiausiai sudominsite tą asmenį, kurį norite sudominti. Gali būti, kad turėsite įdomių susitikimų arba vyksite į renginį.


Tikėtina, kad pavyks pasipelnyti iš papildomos veiklos ar projekto. Kažkiek pinigų galite paskirti ne savo reikmėms. Galbūt ką nors paremsite, sušelpsite.


Dienos įvykiai turėtų įnešti atgaivos į jūsų kasdienybę. Šį kartą išties verta pasistengti – gali atsiverti neblogos perspektyvos. Galbūt prie to prisidės užsieniečiais, nauji pažįstami, gerbėjai ar pan.


Būsite nusiteikę siekti karjeros arba savirealizacijos, plėsti akiratį. Aktualus gali būti skolų, mokesčių klausimas, kuris galbūt jus skatins energingiau pasijudinti, aktyviau ir konstruktyviau veikti.


Regis, išsiaiškinsite santykius, kurie ir maloniai jaudina, ir kelia nerimą. Galbūt pasireikšite kaip puikūs tarpininkai, konsultantai. Jeigu veiksite darniai kartu su kitais, galite be kliūčių pasiekti norimų rezultatų.


Turėtumėte daug nuveikti. Regis, sėkmingai organizuosite savo ir kitų veiklą. Veikiausiai skirsite lėšų sveikatos ir grožio profilaktikai bei atstatymui. Puikiai rūpinsitės savo gyvūnais, jei jų turite.


Seksis organizuoti masinius renginius, viešus pristatymus, parodas, koncertus, megzti naujus asmeninius ir dalykinius ryšius. Domėsitės vaikų interesais. Galite užsisakyti kelionę arba suplanuoti šventines atrakcijas.

Žurnalų naujienos

gabrielePrie_kavos_HOROSKOPAI_2024_nr1 - virselisbur horoskopai  2024 virselisPrie_kavos_2023_nr48 virselis01virselis sveikata2Mamai_ir_vaikui_2024_nr1 - virselis16

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.  Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.     Pagrindinė informacija:…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Prie kavos patarimai / 2013-11-13

„Prie kavos patarimai“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios temos, pavyzdžiui, pavasarį – kaip pasirūpinti sveikata ir gražiomis kūno linijomis, vasarą – kur ir kaip geriausia keliauti, rudenį – kaip taupyti finansus ir pasiruošti žiemai ir t.t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2013 metų. Tiražas – 12 000 egz. Kaina – 1,89 Eur Prekyboje –…

Plačiau

Sudoku Super / 2013-11-13

Žurnale yra 4 sudėtingumo lygių galvosūkiai: lengvi, vidutiniai, sunkūs ir supersunkūs. Žurnalas padės jums išbandyti savo ir bičiulių jėgas sprendžiant sudoku. Norintiems susipažinti su sudoku. Žodis sudoku – kilęs iš japonų kalbos ir reiškia „vienintelis skaičius“. Galvosūkiuose yra naudojami skaitmenys, tačiau matematiniai ryšiai čia nėra svarbūs. Sudoku žaidimo lauką sudaro 81 langelis (9x9). Taigi yra 9 horizontalios, 9 vertikalios eilutės ir 9 maži kvadratėliai, kuriuose skaičiai surašomi nuo 1 iki 9. Nei eilutėje, nei stulpelyje, nei mažame kvadratėlyje skaitmenys negali…

Plačiau