Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Esate kupini vilčių, karštų troškimų, tačiau šiandien nieko negalima daryti neapgalvojus.


Susitikite su jums svarbiais žmonėms. Tinkamas metas veiklai, susitikimams, susitarimams: tai, kam seniai ruošėtės, dabar gali pavykti.


Paklausykite šeimos narių patarimų, būkite atidūs savo intuicijai. Artimųjų interesai turi būti svarbiausi.


Smagus laikas. Tvarkykite reikalus, susijusius su šeima, vaikais, mylimu žmogumi. Net jei ne viskas klostysis taip, kai norisi, net jei kai kurie reikalai strigs vietoje, tai laikina.


Ieškokite savo veiklos trūkumų, kreipkitės pagalbos į kolegas. Tinka užsiimti nemaloniais, bet privalomais darbais – entuziazmo pakaks.


Tinka spręsti teisines problemas. Gauti partneriški pasiūlymai dėl bendradarbiavimo lems geras permainas, duos naudos.


Jei ne itin gerai jaučiatės, nesiimkite atsakingų darbų, nevažinėkite automobiliu. Nesiimkite nieko, dėl ko nebūsite tikri, abejosite.


Nesiblaškykite, pasirinkite tik ką nors vieną. Nesistenkite visko suspėti, jums dar pakaks puikių progų ateityje. Galite rasti žmogų, kuris naudingai patarpininkaus jums svarbiu klausimu.


Pasiseks sprendžiant sudėtingas problemas. Nebijokite padiskutuoti su vyresniais už jus, tiesa, jūsų argumentai turi būti gerai apgalvoti.


Norite kai ką keisti, tačiau laikas radikaliai imtis ko nors naujo dabar nepalankus. Ieškokite įkvėpimo senuose dalykuose, apmąstykite nueitą kelią: ką praleidote, kuo nepasinaudojote.


Nepersidirbkite, dėl nieko nekovokite, aplinkybės jums klostosi palankiai, tad savaime gali išsispręsti opus klausimas.


Ar ne per daug skubate? Juk viskas yra gana gerai ir nenorėkite geriau. Šiemet jums dar daug kas prieš akis. Nepersistenkite, venkite kategoriškų bei karštakošiškų sprendimų.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Žemuogių g.7-4, Kaunas LT-44163

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt