Sunkmetis, sunkmetis, sunkmetis… Tą žodį girdime kiekviename žingsnyje. Rodos, sėdi traukinyje ir klausaisi monotoniško, įkyraus bėgių dundesio. O kelionė, deja, ilga. Belieka susirasti kišenėje „99 centus“ ir… pasiuntus bėgius velniop užsimiršti.
Dabar Lietuvoje ne vienas iš mūsų netekę darbo arba laukiame, kada tai nutiks ar, geriausiu atveju, sumažins atlygį. Manome, kad kryžiažodžiai ir galvosūkiai gali padėti nusivylusiam, prarandančiam ar praradusiam pasitikėjimą savimi piliečiui atgauti tikėjimą savo vidinėmis jėgomis. Juk užduočių lauke, mielas kryžiažodžių ir galvosūkių sprendėjau, jautiesi kaip karys, pasiryžęs trūks plyš pasiekti tikslą. Taigi visada karys turi vidinę motyvaciją, taip reikalingą šiuo metu. Ar ne tiesa, mielasis skaitytojau?
Sunkmetis užgriuvo nūnai ir leidėjus. Taigi atsižvelgdami į sunkmečio prispaustus skaitytojus, pirmieji žengiame žingsnį jūsų link. Linkime geresnės nuotaikos ir pasitikėjimo savo jėgomis. Sėkmės kaunantis kryžiažodžių ir galvosūkių laukuose!