F012745L 13.mxf_snapshot_01.21.357

Princesė Ana Marija

Iš Ukrainos kilusi šokėja Ana Marija ryžosi kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir apsikeisti rolėmis su trijų vaikų mama Skaiste iš Kalistiškių kaimo naujame LNK interneto televizijos realybės šou „Pelenė Princesė“.

 

Buvusi balerina, dabar literatūrologijos studentė, išskirtinių bruožų mergina Ana Marija atskleidė, jog visą savo gyvenimą stengiasi vadovautis hedonizmo filosofija – etikos teorija, teigiančia, kad malonumas yra svarbiausias dalykas ir galutinis žmonijos tikslas. Tad pasiryžusiai sudalyvauti realybės šou „Pelenė Princesė“, merginai teks perlipti per save ir  panerti stačia galva į tikrus išbandymus.

 
F012745L 13.mxf_snapshot_09.01.898

Pelenė Skaistė

„Labiausiai nelaukiu užduoties su motociklu, nes teks sutepti grandinę. Tai reiškia, kad turėsiu susipurvinti, o aš esu pedantė, tad tai ne man“, – kalbėjo mergina, kuriai atiteko viena iš pelenės Skaistės paliktų užduočių susijusi su jų šeimos vystomu verslu – motociklų nuoma.

 

Tai toli gražu ne vienintelė užduotis, kurioje merginai teks išsipurvinti, juk Skaitė augina tris vaikus, o mažiausioms dvynukėms visai neseniai suėjo vieneri metai,  tad sauskelnių keitimo išvengti tikrai nepavyks.

 

Kol Ana Marija bandys gyventi gyvenimą, kuris gerokai nutolęs nuo hedonizmo filosofijos, pelenė Skaistė ryšis ekstremalioms grožio procedūroms, kurioms dėl kasdienės rutinos tiesiog neturi laiko.

 

„Namie negaliu skirti tiek laiko sau, nes auginu vaikus, rūpinuosi verslu ir šeimos gerove, tad jokių grožio procedūrų nesidarau, tik tas, kurios būtinos kasdienei rutinai. Tad, tikiuosi, procedūros rezultatais būsiu patenkinta ir pavyks atsipalaiduoti“, – džiaugėsi Skaistė, kalbėdama apie ją laukiančius pokyčius.

 

Ekstremalus pasikeitimai ir sulaužyti išankstiniai nusistatymai – LNK interneto televizijos realybės šou „Pelenė Princesė“