IMG_4710

Jau šį antradienio vakarą 20.30 val. LNK eteryje startuoja realybės šou „Pelenė Princesė“. Žiūrovai galės išvysti, kaip Lietuvos merginos iš skirtingų socialinių sluoksnių apsikeičia gyvenimais. Laida kuriama pagal ypatingo populiarumo Ukrainoje ir kitose šalyse sulaukusio realybės šou formatą „Turtuolė Varguolė“.

 

Viena projekto kūrėjų iš „Urbs TV“ Marija Silickaja-Šmatavičienė neslepia, kad šis naujas televizijos projektas pareikalavo pirmųjų žilų plaukų. „Mėnesiui persikraustėme į Ispaniją. Mano vyras dirba nuotoliu visą darbo dieną, o aš, užmigdžiusi sūnelį Jokūbą, redaguoju laidas ir rašau šou „Pelenė Princesė“ tekstus. Nors darbų nestinga, jaučiuosi tikrai besiilsinti, nes, žinodama, kad turiu ne savaitę, ne dvi, o visą mėnesį garantuotai gero oro, jūrą pašonėje ir prireikus net baseiną – galiu atsipalaiduoti ir sakyti, kad tai yra tobula vasara. Nežinau, sutapimas ar ne, bet šis projektas pareikalavo labai nemažai nervų, tad mėnuo po projekto filmavimo starto radau pirmuosius tris žilus plaukus, iki šiol nesu turėjusi nei vieno! Tad dabar galiu drąsiai sakyti, kad šis projektas privertė mane pražilti“, – juokiasi Marija, kviesdama naują realybės šou stebėti per LNK televiziją.

 

Marija atskleidžia, kad šis projektas buvo vienas sunkiausių, prie kurių jai teko dirbti. „Ne dėl to, kad prie jo daugiau darbo, gal dėl pačios specifikos. Labai daug skirtingų merginų užpildė anketą, pareikšdamos norą dalyvauti filmavimuose, jų atranka buvo gana sudėtinga. Pirmiausia, tai labai skirtingos merginos, su savo įnoriais ir kompleksais, su savo ir artimųjų pozicija, kuri ne visada sutampa su laidos galimybėmis. Atsirado ir tokių merginų, su kuriomis telefonu kalbėdavome net naktimis, nes išvakarėse jos išsigąsdavo. Tai normalu, nes įsileisti į savo namus reikia ne tik kitą merginą ir filmavimo komandą, bet praktiškai visą Lietuvą“, – naujo projekto ypatumais dalinosi M. Silickaja-Šmatavičienė

 

Nors laidų vedėja ir „TATA PAPER“ įkūrėja dirbo už kadro, jai vis tiek nepavyko išvengti susitikimo su dalyvėmis realiame gyvenime. „Į pačius filmavimus vykdavo dvi filmavimo komandos, kurioms teko patirti visą kaimo ir miesto smagumą: besibaidantys žirgai, puolančios vištos ir gaidžiai, netikėtai besielgiančios karvės ir net elektros srovė, kuri negailestingai daužo prisilietus prie elektrinio piemens. Manęs nepamatė praktiškai nei viena mergina, su jomis aš kalbėdavausi tik telefonu, tad asmeniškai man smagiausia jas susitikti kur nors mieste: aš jas pažįstu, nes ką tik montavau su jomis laidą, o čia jos sėdi mieste visos išsipusčiusios su savo draugėmis geria kokteiliukus ir juokiasi per visą gatvę“.

 

„Pelenė Princesė“ premjera per LNK televiziją – jau šį antradienio vakarą 20.30 val. Šou rodomas nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.