Kulinaro Liutauro Čepracko vardas Lietuvoje asocijuojasi su kokybe ir išskirtinėmis vakarienėmis, kurias jis rengia savo kulinarijos ir meno lofte. Vis dėlto net ir čia kai kurie čia šefai neišvengia itin apmaudžių klaidų – tokių, kaip valgio patiekimas, pamiršus vieną iš patiekalo ingredientų.

 

Komisija - 4_1600x900

 

„Manau, kad jei jis pats nebūtų prisipažinęs, jūs tokio dalyko net nebūtumėte pastebėję“, – iškalbingasis L. Čeprackas nepasimeta net ir tokiais atvejais. Taip jis atsikirti savo laidos „Lietuvos superšefas“ svečiams, kai šie dėl pamiršto ingrediento iškart ėmė prikišinėti ji pristačiusiam profesionaliam šefui Povilui Giunteriui.

 

Miss avis 4_1600x900

 

„Aš suprantu, kad jūs ne Anglijos karalienę pakvietėt į svečius, bet pamiršti ingredientą ir paskui dar sakyti, kad mes būtume to nepastebėję, yra didžiausia nepagarba svečiui“, – aiškiai savo nuomonę išdėstė atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep.

 

Povilas 4x2_1600x900

 

Po to, kai praėjusioje laidoje iš žaidimo pasitraukė komandos kolegė Laura Čepukaitė, profesionalus šefas P. Giunteris šį šeštadienį prieš du varžovus kovos vienas. Vaikinui teks nelengva užduotis – per valandą pagaminti net aštuoniolika patiekalų porcijų. Būtent dėl streso ir skubėjimo pirmas jo patiekalas svečiams iškeliavo nebaigtas – P. Giunteris tiesiog pamiršo vieną iš svarbiausių jo ingredientų šaldytuve.

 

Apie tai svečiams prisipažinęs pats, jaunasis šefas išklausė nemažai kritikos ir juoko, tačiau netrukus situacija ėmė keistis. „Aš esu tikrai labai pasimetus“, – atėjus balsavimo laikui kalbėjo P. Giunterį iškritikavusi Miss Sheep.

 

„Jaučiuosi taip, kad dabar turiu atsiprašyti Povilo“, – pridūrė ji. Kas nutiko, kad žodžio kišenėje neieškanti atlikėja turėjo atsiimti savo žodžius? Vis aštrėjanti kova dėl Lietuvos superšefo vardo tęsis šį šeštadienį, 17 val. per LNK.