Pirmadienį startuoja naujas LNK televizijos sezonas ir jau šeštąjį kartą į eterį grįžta vienas populiariausių Lietuvos serialų „Rimti reikalai“. Filmavimo darbai prasidėjo vasarą, į aikštelę sugrįžo ne tik žiūrovams puikiai pažįstami aktoriai – seriale pasirodys ir nauji veidai. Naujajame sezone prie komandos prisijungė žavi ir talentinga aktorė Goda Petkutė.

goda-petkute2_800x1200

 

Goda Petkutė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurioje 2015 m. įgijo vaidybos bakalauro laipsnį, aktorės karjerą teatre pradėjo Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Nuo 2017 m. vaidina Nacionaliniame Kauno dramos teatre, kuria vaidmenis kine, veda televizijos laidas. Goda Petkutė neslepia, kad jos aktorinis kelias prasidėjo kiek kitaip negu kitų aktorių. „Nesu iš tų aktorių, kurie siekė savo svajonės nuo vaikystės ar susapnavo, kad reikia rinktis šią profesiją. Aišku, šaržuoju. Ši profesija pati atėjo į mano gyvenimą, galima sakyti ji mane pasirinko, o ne aš ją“, – pasakojo aktorė.

 

Godos Petkutės seriale kuriamas žurnalistės Agnės personažas aktorei yra labai atpažįstamas ir artimas. Ji džiaugiasi, kad turi galimybę kaupti tokią aktorinę patirtį. „Agnės vaidmuo tikriausiai man vienas įdomiausių personažų, kurį yra tekę kurti televizijoje. Šis vaidmuo įdomus ne tik tuo, kad atsiranda labai netikėtai, bet ir yra įtraukiantis savo pozicija bei charakterio savybėmis. Ji puiki žurnalistė, kuri turi gebėti gudriai pateisinti savo elgesį, norėdama ištraukti tokios informacijos, kokios reikia. Ji ir racionali, ir tuo pat metu empatiška. Savo srities profesionalė bei romantikė, kas irgi vėliau paaiškėja“, – dalijosi patirtimi Goda Petkutė.

 

Aktorė džiaugiasi ne tik tuo, kad kuria vieną įdomiausių personažų jos televizinėje karjeroje, bet ir dirba su puikia filmavimo komanda bei profesionaliais aktoriais. Vienas iš pagrindinių aktorės partnerių aikštelėje yra pagrindinė serialo žvaigždė – Josif Baliukevič. „Agnės atsiradimas seriale labai netikėtas bei labai ryškus. Ryškus vien tuo, kad pagrindinis veikėjas Hardas (akt. Josif Baliukevič) mano pagrindinis objektas scenarijuje, dėl ko keičiasi ne tik mano, bet ir jo linija. Mūsų teatro ar televizijos pasaulis nėra labai didelis. Faktas, daugiau ar mažiau vieni apie kitus esame girdėję. Lygiai taip pat su Josifu. Bet taip arti vienas kito esame pirmą kartą. Nuostabus partneris, su kuriuo lengva dirbti aikštelėje. O čia bene vienas svarbiausių kriterijų, kad partneris jaustų ir suprastų. Man pasisekė su šiame projekte dirbančiais žmonėmis. Čia tikrai labai šilti, draugiški, vieni kitus gerbiantys kolegos, dėl to ir pati jaučiu didelę pagarbą visai filmavimo komandai“, – nuoširdžiai pasakojo aktorė.

 

Jau nuo pirmadienio pamatykite aktorę Godą Petkutę ir sužinokite, kaip jos ir kitų aktorių kuriamų personažų likimai klostosi seriale „Rimti reikalai“ pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., tik per LNK.