Jau dvyliktąjį sezoną televizijos eteryje pasirodysiantis šou „Muzikinė kaukė“ savo ištikimiausiems gerbėjams paruošė staigmenų. Atsinaujinantis projektas pristatys ne tik dešimt naujų dalyvių, bet ir naujus projekto vedėjus. Jais taps laidų ir renginių vedėja Ugnė Siparė ir aktorius Arnas Ašmonas.

 

2023_11_27_Katažyna_Polubinska-330

„Po dukters gimimo buvau nusprendusi, kad darysiu tik tai, kas mane džiugina, kas smagu, kas patinka. Vieną vakarą kalbėjomės su vyru, ir jis manęs paklausė, ką aš norėčiau veikti, kokią laidą vesti, kad jausčiausi laiminga, kad man būtų smagu, įdomu. Ir aš kažkaip ištariau, kad „Muzikinė kaukė“ labai džiugintų, daug metų žiūriu šį projektą, sergu už dalyvius, stebiuosi jų talentais. Tai toks buvo pokalbis apie „Muzikinę kaukę“. Ir vos po poros dienų sulaukiau skambučio su klausimu, ar sutikčiau vesti šį projektą. Labai greitai atsakiau, kad TAIP“, – pasakoja Ugnė Siparė.

 

Kartu su Ugne prie projekto vairo stoja ir serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, Kauno nacionalinio dramos teatro aktorius, improvizacijos komedijos šou „Improwood“ narys Arnas Ašmonas.

 

„Labai seniai svajojau tapti kokios nors laidos vedėju, norėjosi išbandyti save šitame vaidmenyje. Ir sulaukęs skambučio, prisipažinsiu, išsigandau. Nes, pirmiausia, išsipildė svajonė, bet tuo pat pečius užgulė ir didelė atsakomybė. Bet tada pagalvojau, kad reikia žengti žingsnį link naujovių, išbandymų. Tada jau užliejo džiaugsmo banga. Labai džiaugiuosi, kad mano partnere taps būtent Ugnė, manau, kad jos ilgametė patirtis televizijoje ir mano mokėjimas improvizuoti, juokauti, apvaidinti situacijas, sukurs puikų duetą, kuris džiugins žiūrovus“, – apie pirmą reakciją sulaukus pasiūlymo tapti projekto vedėju pasakoja aktorius Arnas Ašmonas.

 

Naujas projekto vedėjų duetas jau ruošiasi pirmiems filmavimams, repetuoja bendrą pasirodymą ir žada žiūrovams ypač įdomų sezoną su daugybe naujovių.

 

„Man šie metai ypatingi, pokyčių metai ir kol kas viskas tik labai labai į gera. Arno iki šiol nepažinojau, mačiau laidoje „Šeškinės 20”, ten, į vedėjų klausimą, kuris laidos svečių yra geriausias aktorius, būtent Arnas atsakė, kad jis pats. Tai man paliko labai didelį įspūdį, pagalvojau, kad labai fainas šis žmogus. Ir, štai, pagaliau susipažinau gyvai su Arnu. Po kelių minučių bendravome kaip seni pažįstami, labai sutapo mūsų charakteriai, humoro jausmas, labai apsidžiaugiau, kad tarpusavy dera ir mūsų ūgiai, pagaliau šalia scenos partnerio nesijausiu kaip nykštukas“, – apie pirmą pažintį su šypsena pasakoja Ugnė.

 

„Man labai svarbu komanda, aplinka, žmonės, su kuriais darbuosiuosi, tai susitikus su Ugne iškart įvyko tas darbinis „klick“, todėl tikiu, kad žiūrovam padovanosim daug nepamirštamų akimirkų, bus įdomu“ – sako Arnas Ašmonas.

 

Naujas „Muzikinės kaukės“ sezonas startuos ne tik su naujais vedėjais, bet ir kitame kanale – jau po Naujų metų projektą žiūrovai išvys LNK televizijoje. Kokių dar naujienų paruošė projektas, sužinosite jau labai greitai.