F012745L 20.mxf_snapshot_01.05.512

Paskutinę vasaros savaitę atėjo laikas dar vienam ekstremaliam gyvenimo pasikeitimui LNK realybės šou „Pelenė Princesė“. Dvi žavios merginos Justė ir Liudmila panoro sau įrodyti, kad gali daugiau nei daro kasdieniame gyvenime. Kaime ne viskas rožėmis klota, o mieste ne visi kiauras dienas guli ant masažinio stalo. Savo gyvenimu besimėgaujanti, nei vaikų, nei augintinių neturinti miestietė, plaukų priauginimo meistrė ir visažistė Justė, pasinėrusi į grožio sferą ir televizinių žaidimų vedimą, ryžosi išbandyti savo jėgas kaime. O Liudmila, kaime auginanti visą fermą gyvulių, nusprendė, kad atėjo metas pailsėti nuo rutinos ir pasimėgauti malonumais, kuriuos gali pasiūlyti miestas ir Justės gyvenimas.

 

Prieš pasikeitimą Liudmila turėjo nemažai lūkesčių, spėliojo su kuo jai teks pasikeisti gyvenimais. „Aš labai tikiuosi, kad mergina bus žvaigždė, koks nors modelis, ar kokia nors žinomi dainininkė. Norėčiau, kad merginai mano ūkio darbai nepasirodytų per daug sunkūs ir, tikiuosi, jai pavyks viską įgyvendinti. Pažiūrėsime, ar ji neišsigąs tokio paprasto gyvenimo“, – kalbėjo Liudmila.

 

Justė tik atvykusi į Liudmilos namus negailėjo kritikos ir ne visi darbai jai pasirodė priimtini, todėl ji, kaip tikra išsisukinėjimo meistrė, vengė valyti tvartą. „Ką aš matau… Iš tikrųjų labai didelė betvarkė, viskas ne savo vietose. Aš kadangi esu grožio ir estetikos mėgėja, aš net kavą turiu gerti iš gražaus puodelio, tai man čia visko yra per daug. Bet žiūrėsime, gal man pavyks įvesti tvarką naujuose namuose. Pirmiausia bent jau žolę čia reikėtų nupjauti, iškart pasikeistų vaizdas. Iš pradžių man sakė išmėžti mėšlą, bet ne, ačiū, tai ne man“, – šleikštulio neslėpė Justė, porą sykių bandydama įeiti į tvartą ir kaskart išbėgdavusi per duris gaudyti šviežio oro.

 

Kol Justė sunkiai dirbo, Liudmila pramogavo mieste – masažai, milžiniški kokteiliai, pokalbiai su princesės drauge ir akrobatinė joga. Daug įspūdžių ir pirmų kartų patyrusi moteris neslėpė, kad taip pasilepinti yra tiesiog būtina. „Tokios procedūros ir veiklos turėtų būti kiekvienos moters gyvenime, reikia prižiūrėti save ir lepinti. Tačiau mano gyvenime yra sunku atrasti tam laisvo laiko. Tačiau nuo šiol stengiuosi atrasti bent truputėlį laiko tokioms pramogoms“, – džiaugsmo neslėpė Liudmila.

 

Kaip Justei sekėsi maudytis tvenkinyje, į kurį ji net neketino kelti kojos, ir kas Liudmilai nepatiko gyvenant princesišką gyvenimą, žiūrėkite jau šį antradienio vakarą, 20.30 val., per LNK. Išankstinės „Princesės Pelenės“ premjeros – per Lnk.lt

 

VIDEO: Plaukų priauginimo meistrės nesėkmės šukuojat arkliui uodegą

 

VIDEO: Justė tvenkinyje išbando irklentę