„Prisimenu tą vaizdą, kai gulėjau tokiame stikliniame dideliame inde, izoliuota nuo viso pasaulio, o šalia manęs gulėjo leisgyviai žmonės, gargaliuojantys krauju… Gulėjau ir galvojau – kaip aš, tokia jauna ir sveika galėjau čia atsidurti…

 

Monika_Marija_Nuo_IKI

Priešais mane buvo pakabintas laikrodis – taip ironiškai. Guliu ir galvoju – gerai, vieną valandą, dar vieną valandą išgyvensiu, ir tada tikrai galėsiu viską įveikti“, – su ašaromis akyse apie mirtiną ligą, su kuria susidūrė prieš kelerius metus jau šį trečiadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo.. Iki…“ per LNK pasakos „Lietuvos balso“ nugalėtoja, dainininkė Monika Marija Paulauskaitė.

 

Klausantis šio dainininkės interviu, sunku likti abejingam ir nesigraudinti. Niekas, išskyrus artimiausius Monikai Marijai žmones iki šiol nė neįtarė, kokius išgyvenimus per kelerius metus iki dalyvavimo projekte jai teko patirti. Ir kodėl kaskart Monika Marija dainas atlieka taip jautriai, tarsi tai būtų paskutinis jos pasirodymas.

 

Antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją Monika Marija rengia pirmojo savo albumo pristatymo koncertą sostinėje, Šventos Kotrynos bažnyčioje, kur pasirodys su gyvo garso grupe.

 

„Mano šventės parduotos, tačiau albumas – ir buvo viena svajonių, kurią norėjau įgyvendinti labiausiai. Bijojau tai prarasti, jei nebūčiau turėjusi daugiau laiko gyventi… Laikas – brangiausia ką turime“, – šiandien sako Monika Marija.

 

Jautrus dainininkės Monikos Marijos pasakojimas apie skaudžią mylimojo išdavystę bei ligą, užklupusią netrukus po to, jau šį trečiadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20 val. per LNK.