Tikriausiai nedaugelis žino, kad žmogaus kūne yra keturios zonos, nuo kurių priklauso finansinė situacija. Pirmoji siejama su tuo, kaip pavyksta pritraukti pinigus, antroji – kaip juos išleisti, trečioji – taupyti ir ketvirtoji – sukaupti turtus. Tad peršasi išvada, kad suaktyvinus šias kūno zonas, galima praturtėti ir atsikratyti finansinių problemų! Sunku patikėti, bet tai tiesa: jūsų kūnas gali atskleisti, kokių problemų su pinigais turėsite.

 

"pinigų vėduoklė"

Pirmoji zona, atsakingą už pinigų gavimą – kaklas. Visų pirma reikėtų įvertinti savo būklę. Ar galite laisvai, be įtampos ir traškėjimo pasukti kaklą ir galvą? Jeigu taip, tai reiškia, kad jums taip pat lengva rasti naujų būdų, kaip gauti daugiau pinigų.

 

Kaklas – tai galimybių ir pasirinkimo laisvės zona! Laisvas, judrus, lengvas, nesurakintas kaklas rodo, kad viską pavyks gauti. Toks žmogus mato daug ateities scenarijų ir nemato didelės problemos, jei kurį nors iš jų reikia pakeisti kitu. Jiems lengva priimti sprendimus už save ir už kitus. Jie tvirtai nesilaiko vienos nuomonės. Todėl lengvai ieško kompromisų, laisvai reiškia savo mintis ir jausmus, išsako savo nuomonę. Neįsitempęs kaklas suteikia žmogui budrumo ir pagerina reakciją.

 

Žmonės, kurių kakle jaučiama įtampa, neturi savo nuomonės, atlieka automatiškus veiksmus kaip tarnai arba kareiviai ir nėra linkę mąstyti savarankiškai.

 

Verta šiek tiek paanalizuoti savo finansinį scenarijų. Galbūt jūs esate užsispyręs ir įtarus, dažnai susilaikote nuo pagundų? Ar jums patinka naudotis tomis pačiomis senomis technologijomis? Jeigu susidomite kokia nors finansine schema, jūs ją pritaikote visiems gyvenimo atvejams? Kūnas jums tarsi liepia: „Žiūrėk ten, eik ten“.

 

Antroji zona, atsakinga už pinigų paskirstymą – rankos. Tikriausiai net neverta sakyti, nes ir taip aišku, kad pinigų srautai teka pro pirštus. Įsivaizduokite, kad kas nors jus duoda sąskaitą. Jūs jos siekiate ir paimate. Ar jutote tuomet rankoje įtampą? Jeigu taip, tai kurioje tiksliai dalyje.

 

Riešuose? Jūs suteikiate pinigams beveik ritualinę reikšmę. Jeigu nepatiks, kaip tie pinigai gauti – jūs jų atsisakysite, net jei jie jau uždirbti. Ar iš tikrųjų tai yra gerai? Ar ne per didelę reikšmę pinigams suteikiate?

 

Dilbiuose? Jums sunku priimti sprendimus dėl pinigų. Jums juos sunku priimti, sunku atiduoti, nekyla ranka leisti parduotuvėse ir investuoti. Prieš ką nors nuspręsdami visada apgalvojate dešimt kartų, todėl neretai pražiopsote geras galimybes. Tačiau jeigu niekada neišdrįsite surizikuoti, tai niekada nieko ir neturėsite. Prisiminkite tai bent kartais ir pinigų srautai pradės plaukti tiesiai į jūsų rankas.

 

Pečiuose? Jums sunku pritraukti pinigus į savo gyvenimą. Jūs galite imtis įvairiausių darbų, tačiau jums tarsi pasąmonė trukdo uždirbti daugiau. Praturtėti šiems žmonėms trukdo manymas, kad nešvarūs pinigai gadina žmogų. Pasąmonės lygmenyje jūs atsisakote pinigų. Pinigai visada yra kažkur netoli jūsų namų slenksčio, tačiau jie taip ir neateina į jūsų namus. Reikėtų pradėti keisti mąstymą, nes jie ne visada bus taip lengvai pasiekiami.

 

Kaip jūs perduodate pinigus? Plačiu mostu pinigus perduoda arba paima dosnūs ir savimi pasitikintys žmonės. Galbūt laikote pinigus šalia savęs ir laukiate, kol kitas žmogus išties ranką juos paimti – tai drovios, nelabai savimi pasitikinčios asmenybės, kuriai sunku skirtis su pinigais, požymis.

 

Trečioji zona, atsakinga už pinigų kaupimą – pilvo ir dubens sritis. Nenuostabu, kad turtuoliai dažnai vaizduojami kaip storuliai su didžiuliais pilvais. Tačiau didelis pilvas – taip pat ženklas, kad žmogus turi daug baimių. Ta baimė neleidžia laisvai disponuoti pinigais. Baimė prarasti sukauptą turtą pasireiškia godumu, o godumas į turtėjimą. Minkštas, dailus, laisvai judantis pilvas, grakšti eisena kaip rytietiškų šokių šokėjų rodo, kad tai žmogus, kuris džiaugiasi gyvenimu. Jis žino, kaip būti laimingu ir mėgautis kiekviena akimirka, išmano visus kūniškus malonumus ir be kompleksų krauna turtus. Taigi, jeigu norite turėti pinigų, pradėkite mokytis rytietiškų šokių! Įdomu, kad turtus kaupti padeda ir suaktyvina už tai atsakingą pilvo sritį galifė kelnės (aptempia blauzdas ir praplatėja ties šlaunimis).

 

Ketvirtoji zona, atsakinga už praturtėjimą – kojos. Kuo stipresnės kojos, tuo lengviau susikrauti turtus. Paprastai tokie žmonės pasistato namą, turi stabilų verslą ir labai geras pajamas. Ši kūno ypatybė ne tik padeda pritraukti pinigus, bet ir tapti tikru turtuoliu! Išmokite atsistoti ant kojų. Lavinti laikyseną ir mokytis grakščios eisenos. Nebevaikščioti nuo kulnų, nors aiškiai jausti pagrindą po kojomis. Vasarą dažniau pasivaikščioti basomis. Stiprinti kojas ir atrasti prarastą ryšį su žeme.