Kai kurie žmonės galvoja, kad tai tėra mitas. Tačiau nemažai moterų gali paliudyti, kad iš tikrųjų patiria daugkartinius orgazmus. Ko gero, visi nori, kad seksas suteiktų nepamirštamų pojūčių, trokšta atrasti geresnių būdų, kaip patirti stipresnių ir dažnesnių orgazmų. Štai todėl kai kurie žmonės randa įdomių fetišų, kurie padeda patirti išsvajotuosius daugkartinius orgazmus. Įdomu tai, kad, norint patirti daugkartinius orgazmus, seksas nebūtinai turi būti labai įvairus ar kitoks.

 

"seksas"

Orgazmas – tai yra susikaupusio seksualinio susijaudinimo iškrova. Patirti jį tikimąsi kiekvieną kartą lytinių santykių metu. Vaizdžiai kalbant, tai gali būti prilyginama neurologiniam sprogimui, kuris paveikia visą kūną. Orgazmo metu už malonumą atsakingi smegenų centrai išeina iš rikiuotės, tačiau gerąja prasme. Galima įvairiai apibūdinti, ką reiškia patirti orgazmą, bet galbūt tiksliausiai tą būtų galima apibūdinti kaip be galo stiprų malonumo šoką smegenims ir visam organizmui.

 

O jei toks jausmas pasikartotų ne vieną, o keletą kartų iš eilės? Paprastai orgazmas, malonių pojūčių pliūpsnis, pasibaigia, atrodo, nė nespėjus mirktelėti. Tačiau išmokus kontroliuoti savo pojūčius galima mėgautis didžiausiu malonu, kuris trunka kone amžinybę…

 

Daugkartiniai orgazmai aplanko ne dėl atsitiktinumo ar sutapimų, bet dėl darbo su savimi. Galimybė tai patirti labai priklauso ir nuo to, kokie žmonės tai bando. Svarbiausia reikia mokėti sukelti orgazmą ir jį išlaikyti, kad būtų galima išmokti patirti tiek daug orgazmų, kiek įmanoma.

 

Tiek vyrai, tiek moterys gali patirti daugkartinius orgazmus, nors vyrams jie nutinka labai retai. Kai kurių vyrų prigimtis leidžia patirti daugkartinius orgazmus, tačiau daugeliui reikia laiko atgauti jėgas iki kito lytinio akto. Laikas nuo vieno orgazmo iki kito gali varijuoti nuo 5 minučių iki valandos, priklausomai nuo fizinės būklės.

 

Moterims šiuo atžvilgiu pasisekė labiau. Galbūt tai likimo kompensacija už tai, kad kiekvieną mėnesį aplanko menstruacijos ir tenka kęsti gimdymo skausmus. Moterys turi didesnę galimybę patirti daugkartinius orgazmus, nes paprastai joms reikia trumpesnio laiko atsigauti nuo vieno orgazmo iki kito. Tiesiog dailiosioms lyties atstovėms reikia išmokti labiau reaguoti į savo kūną, neprarasti entuziazmo ir būti pasiruošusioms naudoti daug lubrikanto. Sociologiniai tyrimai parodė, kad kai kurios moterys negali patirti orgazmo. Tačiau visos, kurios gali patirti vieną, gali patirti ir daugiau. Jų galios jį patirti priklauso nuo asmeninių pastangų ir partnerio noro padėti.

 

8 patarimai, kaip patirti daugkartinių orgazmų:

 
  • Nesustokite, kol nesijausite visiškai patenkintos. Didžiausias orgazmų skaičius, kurį moteris yra kada nors patyrusi per valandą – stulbinantys 134. Jeigu planuojate siekti rekordo, prieš intensyvią veiklą reikėtų padaryti apšilimo, tempimo pratimus, suvartoti daugiau angliavandenių ir išgerti vandens.
 
  • Nepersistengti, nes gali skaudėti ir net kilti traumų. Jei jaučiatės pavargusios, dehidratuotos ar apsvaigusios, nereikėtų versti savęs patirti daugiau nei vieną orgazmą lytinių santykiu metu. Reikia nepamiršti, kad dėl intensyvaus sekso gali atsirasti makšties, šlapimo pūslės ir gimdos kaklelio traumų. Patirti daugkartinius orgazmus yra nuostabu, tačiau dėl jų neverta aukoti savo sveikatos ir vėliau ilgai gydyti, vartoti brangius vaistus. Nepamirškite atsargumo!
 
  • Preliudija yra būtina. Seksas gana retai baigiasi orgazmu, jei partneriai mylisi be nuotaikos. Todėl skiriant pakankamai laiko ir dėmesio įžanginėms glamonėms yra didesnė tikimybė patirti stiprių orgazmų, kurie yra tuo geresni, kuo dažniau pasikartoja.
 
  • Klitorinį orgazmą galima patirti tik kartą per sueitį. Jį patyrus reikia šiek tiek daugiau laiko atgauti jėgas. Daugkartiniai orgazmai paprastai kyla, jaudinant G tašką. Vidinės makšties sienelės nėra tokios labai jautrios kaip klitoris po orgazmo.
 
  • Nepamiršti G taško. Jeigu norite patirti daugkartinius orgazmus, visada turėkite omenyje G tašką ir skirkite jam pakankamai laiko ir dėmesio. Visada stenkitės surasti šį paslėptą tašką arba paprašykite partnerio, kad padėtų. G taško sritis gali apimti gana didelę sritį makšties sienelėse, tačiau taip pat gali būti nedidelis taškelis. G taško sritis išsiskiria nelygia, šiek tiek gumbuota tekstūra. Spaudžiant šią vietą gali kilti noras šlapintis.
 
  • Po pirmojo orgazmo per daug neatsipalaiduoti. Nustojus jaudinti, liesti, spausti erogenines zonas, organizmas pradeda atsipalaiduoti ir veikti poilsio režimu. Jei tikslas yra patirti daugkartinius orgazmus, reikėtų neleisti, kad taip nutiktų. Daugkartinių orgazmų pagrindas – tai nuolatinis jautriausių zonų jaudinimas, net ir patyrus pirmąjį orgazmą.
 
  • Sustokite tada, kai pajusite, kad to norite arba kai parneris jausis per daug pavargęs tai tęsti. Daugkartiniai orgazmai suteikia nepakartojamą jausmą, tačiau ir labai išvargina. Po visko galima jausti nuovargį, dehidrataciją ir svaigulį. Kartais net galima susižeisti odą ir raumenis, nes sekso metu neretai nustojama jausti skausmą.
 
  • Nepamirškite atsidėkoti partneriui, kuris padėjo tai patirti. Juk be dėmesingo ir jautraus partnerio tokios malonios patirties neturėtumėte. Atsidėkokite jam, suteikdami vieną ar du orgazmus, kai atgausite jėgas. Būkite dosnūs lovoje ir pademonstruokite savo įgūdžius bei talentus, kad jūsų partneris tai atsimintų ir dar kartą norėtų padėti jums patirti tuos nuostabiuosius daugkartinius orgazmus…