Galima tikėti, galima ne, tačiau sakoma, kad MC1R genas, suteikiantis rusvą plaukų spalvą, taip pat lemia ir aistringą raudonplaukių prigimtį. Tačiau ar iš tikrųjų rausvos plaukų sruogos garantuoja laukinę aistrą miegamajame? Nemažai tyrimų autorių teigia: tikrai taip!

 

raudoni plaukai

Raudonplaukiai yra fiziškai jautresni

 

Genai, suteikiantys plaukams raudoną spalvą, taip pat lemia ir tai, kad raudonplaukiai kitaip reaguoja į fizinius dirgiklius negu kitų plaukų spalvų vyrai ir moterys. Raudonplaukiai jautriau reaguoja į šaltį ir karštį bei skausmą negu brunetai ar blondinai. Toks didelis jautrumas sekso metu gali padėti labiau susijaudinti. Ypač, jei į intymius žaidimus bus įtraukiami šaldantys arba šildantys lubrikantai, ledo kubeliai, kiti sekso žaislai. Raudonplaukių kūnas į fizinius dirgiklius reaguoja stipriau ir greičiau, todėl dažniausiai be jokių problemų patiria didįjį „O“.

 

Raudonplaukiai skleidžia ypatingus feromonus

 

Raudonplaukių seksualumas skverbiasi per jų odos poras. „Raudonplaukių enciklopedijos“ („The Readhead Encyclopedia“) autorius Stephenas Douglasas teigia, kad gaminantis feromonams ant raudonplaukių odos lieka salsvas muskuso kvapas. Šie feromonai potencialius gerbėjus veda iš proto. Daug žmonių visame pasaulyje pastebėjo išskirtinį raudonplaukių seksualumą ir tai, kad jų kūno kvapas veikia kaip brangiausi pasaulyje feromonai.

 

Raudonplaukiai dažniau mylisi

 

Pasirodo, kad tiesa ir tai, kad rusvų plaukų asmenys yra pašėlę nutrūktgalviai. Palyginus su blondinais ir brunetais, jie dažniau užsiima seksu. Hamburgo universiteto tyrėjas pastebėjo, kad moterys, kurių plaukai rusvi, nesvarbu, ar yra vienišos, ar įsipareigojusios, užsiima seksualine veikla kur kas dažniau nei kitos moterys.

 

Raudonplaukiams erotika įaugusi į kraują

 

Paplitęs stereotipas, kad raudonplaukės yra karšto kraujo, greitai užsidegančios lyg degtukas. Kai kurie mokslininkai mano, kad raudonplaukiai tokie yra dėl pernelyg didelio jautrumo. Jie yra nepaprastai aistringi, todėl lovoje yra tikras lobis. Jie nesikuklina išbandyti naujoves ir garsiai papasakoti apie ką svajoja likę vieni.