Kai tik prasideda braškių sezonas, šios uogos graibstomos ne tik dėlto, kad yra labai skanios ir aromatingos, bet ir dėlto, kad jos neretai įtraukiamos į erotiškus sekso žaidimus! Taigi, jeigu mėgstate braškes, dabar pats laikas tai išbandyti!

 

seksas

4 priežastys įtraukti braškes į erotinius žaidimus:

 
  • Libido. Braškės neretai vadinamos natūralia viagra. Mokslininkai priėjo išvadą, kad šios uogos labai padidina libido. Ir toks poveikis yra tiek vyrams, tiek moterims. Įdomu, kad pati vertingiausia braškių dalis yra mažos sėklytės ant uogų. Jose yra daug cinko. Cinkas didina lytinį susijaudinimą, skatina testosterono gamybą. Taip pat cinkas yra viena iš svarbiausių sudedamųjų spermos dalių. Rekomenduojama braškių valgyti su partneriu prieš seksą. Tai gali būti labai jaudinantis ir erotiškas užsiėmimas. Be to, valgymas braškių gali būti puiki įžanga į seksą. Juk šias uogas galima valgyti labai, labai seksualiai.
 
  • Lengva vakarienė. Prieš seksą daug prisivalgyti nerekomenduojama. Prisivalgius mylėtis ir ištverti fizinį krūvį nebus labai lengva. Braškės suteikia sotumo jausmą ir slopina apetitą, bet kartu tai ir labai lengvas, dietinis maistas, kuris taip pat veikia kaip afrodiziakas. Be to, braškėse yra daug antioksidantų, kurie pagerina kraujotaką į genitalijas.
 
  • Seksualiniai žaidimai. Braškės, ko gero, yra vienos iš labiausiai jaudinančių uogų, tinkamų įtraukti į erotiškus žaidimus ir seksualines fantazijas. Žmonės neretai turi erotinių fantazijų, susijusiu su maistu, trokšta eksperimentuoti su įvairiais, dažniausiai saldžiais, maisto produktais. Pavyzdžiui, galima braškes išdėlioti ant nuogo partnerio kūno. Daugiau uogų paberti ties erogeninėmis zonomis. Kad būtų erotiškiau ir labiau jaudintų, nesinaudoti rankomis ir braškes nuo kūno surinkti lūpomis. Tai beprotiškai svaigina. Ir dar skanu. Puikiai tinka vietoj vakarienės.
 
  • Erotiška saldumynų magija. Kitas receptas eksperimentams lovoje yra, žinoma, su braškėmis ir grietinėle. Tada malonumo bus dvigubai, nes vienu metu užsiimsite veikla, kurią juk mėgstate labiausiai: valgyti saldumynus ir mylėtis! Grietinėlė ir braškės yra tobulas derinys. Iš pradžių gali pačias jautriausias kūno vietas padengti purškiama grietinėle ir papuošti braškėmis. Po to valgyti ir laižyti visą šį skanėstą vienu metu. Dar viena puiki idėja seksualiniams žaidimams – braškės su gaiviuoju gėrimu su burbuliukais. Prieš erotiškus žaidimus gaivųjį gėrimą reikėtų atvėsinti šaldytuve. Karšti kūnai, vėsūs nealkoholiniai gėrimai ir saldžios braškės – ar begali būti geriau?