Kartais merginos ir moterys sutinka vyrą, kuris atrodo įdomus ir simpatiškas. Regis, atsiranda tarpusavio ryšys. Bendrauti ir būti kartu yra labai gera. Galiausiai pora permiega, tačiau po sekso tas žavusis vyras dingsta ir atrodo, kad jų vengia. Tada moterys gali valandų valandas galvoti, ką padarė blogai, kad jie jas ignoruoja po sekso. Priežasčių gali būti ne viena.

 

seksas

10 priežasčių, kodėl vyrai ignoruoja po sekso:

 

  • Jie norėjo tik sekso. Būtų puiku apie tai pakalbėti dar prieš seksą. Tada bent jau žinotumėte, kad viskas, ko jis nori – tai lytiniai santykiai. Neišsiaiškinusios tikrųjų ketinimų prieš seksą, moterys gali jaustis labai pažeidžiamos, sutrikusios dėl naujosios pasijos elgesio ir staigaus dingimo iš jų gyvenimo.

 

  • Moterys pačios nežino, ko nori. Ne visada aišku nuo pat pradžių, ko moteris nori. Flirtuodamos jos gali atrodyti lengvabūdiškos ir trokštančios vienkartinių santykių, bet, permiegoję su tokia moterimi, vyrai iš karto pajunta, kad jos iš tikrųjų visai neieško trumpalaikių santykių, o nori rimtų santykių, vestuvių, vaikų. Vyrus toks atradimas išgąsdina, todėl daugelis pasirenka dingti, o ne kalbėtis.

 

  • Jie nenori nieko rimto. Labai didelė tikimybė, kad vyras ir moteris pirmą kartą permiegojo, neturėdami jokių įsipareigojimų vienas kitam. Taigi, vyras nenorėjo nieko rimto, todėl ir ignoruoja po sekso. Vyrai gali mylėtis, nejausdami gilių jausmų, o moterims biologiškai svarbiau jaustis emociškai artimoms vyrams, su kuriais mylisi.

 

  • Seksas nebuvo nuostabus. Seksas nebūna vienodas. Kartais gali būti nuostabus, o kartais sukelti nusivylimą. Jeigu vyras pajuto, kad yra seksualiai nesuderinamas su konkrečia moterimi, jis gali nuspręsti dingti po sekso.

 

  • Jie išsigando. Seksas galbūt buvo nuostabus. Viskas buvo gerai, bet partneris išsigando. Jis pradėjo galvoti apie ateitį ir, ką jie turėtų daryti, ir išsigando, todėl pabėgo. Kitais žodžiais tariant, jis išsigando įsipareigojimų ir nėra brandi asmenybė.

 

  • Pajuto, kad moteris iš karto po sekso per daug prisirišo. Kai kurie žmonės prisiriša prie partnerio jau po pirmojo karto, o kiti tiesiog nori gerai praleisti laiką. Po sekso vyras gali parašyti žinutę ir tartis dėl kito susitikimo, o jo partnerė tai gali interpretuoti kaip ženklą, kad jis jai jaučia šiltus jausmus. Vyras tai supranta ir pabėga.

 

  • Vyras jau turi antrąją pusę. Gali būti, kad vyrai po sekso ignoruoja, nes jie turi žmoną ar merginą. Po smagaus nukrypimo į kairę jie pasiruošę grįžti į šeimą.

 

  • Jie nori, kad moterys žaistų pagal jų taisykles. Gali būti, kad vyrui patinka žaisti „katę ir pelę“. Jie nori šiek tiek atsitraukti, kad moteris labiau pasiilgtų ir paskui jie pasirodytų prie jų durų slenksčio su gėlėmis rankomis ir moteris iš laimės net apsiverktų. Tačiau, jeigu ignoravimas trunka labai ilgai, vadinasi, tai ne ta priežastis.

 

  • Iš tikrųjų moteris vyrui nelabai patiko. Gali būti, kad vyrui tiesiog reikėjo sekso ir net nelabai svarbu su kuo. Sudėtinga tai suvokti, bet kartais taip nutinka.

 

  • Moteris yra per daug akivaizdžiai kabinasi ant kaklo. Jei moteris yra per daug įkyri ir po sekso pradeda siųsti po 20 žinučių per dieną, tai nėra nei miela, nei sukelia norą toliau tęsti bendravimą. Tokiu atveju vyras yra pasiruošęs daryti viską, kad atsikratyti tos prielipos.