„Visiškai aišku, kad Vidui į akį krito gražuolė Viktorija“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Muzikinis gimtadienis“ studijoje teko pripažinti laidos vedėjui Artūrui Orlauskui. Nei jo porininkė Edita Užaitė, nei nuolatiniai laidos svečiai su Artūru nesiginčijo. Trys mafijos tėvu vadinamo Vido Antonovo santuokos įrodo, kad gražios ir gerai dainuojančios moterys jam labai patinka.

 

LR_TV_MG_V. Antonovo gimtadienis (1)

 

Septyniasdešimt septintąjį gimtadienį televizijos studijoje šventęs Vidas Antonovas nė kiek nesibaimina filmavimo kamerų. Sako, kad televizija jį mėgsta labiau nei valstybė: „Šitiek vaikų Lietuvai padovanojau, o sveikina mane televizija, ne valdžia.“

 

LR_TV_MG_V. Antonovo gimtadienis (2)

 

„Labai myliu moteris, visada jas mylėjau, esu labai pajėgus“, – ne kartą vyriškais pasiekimais gyrėsi Vidas, su trečia žmona Rima jų užgyvenęs šešis. Priešpaskutinį, Aleksiuką, jis atsivežė į „Muzikinio gimtadienio“ studiją, nes abu gimę tą patį – balandžio mėnesį.

 

LR_TV_MG_V. Antonovo gimtadienis

 

Iš viso Vidas turi vienuolika vaikų. Vyriausiai dukrai jau penkiasdešimt, o mažiausia vos metų sulaukusi. „Matau, kaip jiems patinku, kaip jie mane myli, daugiau niekas manęs nevertina taip kaip vaikai“, – dėsto daugiavaikis tėtis ir prideda, kad vaikų su trečiąja žmona norėtų ir daugiau, bet ji norinti pailsėti. Tačiau kas žino, gal ir aštuoniasdešimties jis dar sugebės pratęsti giminę?

 

Ugniagesiu, kultūrizmo treneriu dirbęs, o paskui kalėjime dienas leidęs Vidas tikina, kad muzika jo gyvenime nesvetima. Ir pats į rankas dažnai paimąs gitarą, o ir lopšines jauniausiai dukrai padainuoja, kol žmona, kaip jis sako, sėdi feisbuke.

 

Su trečiąja žmona Rima Vidas susipažino per muziką – toji jį pamatė dainuojantį per televiziją. Dainą jis sukūrė Alytaus pataisos namuose viešėjusiai Nijolei Oželytei. Televizija muzikinį sveikinimą nufilmavo, parodė, o būsima žmona pamačiusi akių negalėjo atitraukti.

 

Vidas sako žmoną mylintis jau septyniolika metų. Ir dainuoti jai norintis kasdien. „Šią dainą skiriu žmonai Rimai ir jos tėvui“, – ištarė „Muzikinio gimtadienio“ studijoje ir į rankas paėmė gitarą.

 

O kokias dainas 77-ąjį gimtadienį švenčiančiam Vidui dovanojo Viktorija Mauručaitė ir „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavęs dainininkas iš Rusnės Valdas Lucko su žmona Vainora? Ar tikrai nuolatinis muzikinio šou svečias „žasas“ Marijus Berenis įsimylėjęs? Kokie giminystės ryšiai sieja Valdą iš Rusnės ir popscenos vilką Edmundą Kučinską? Kiek patiktukų Viktorijai davė ir kiek kartų akį pamerkė daugiavaikis tėvas? Daug dainų apie viską – tik penktadienį 20.25 val. šou „Muzikinis gimtadienis“.

 

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.25 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.