Pianistas ir jo mūza, baltais chalatais apsisiautę mokslininkai, Naglio Šulijos pėdomis pasekę astrologai, detektyvai, narai, karatistai nevykėliai, ugniagesiai ir kultūristai – įsikūniję į šių profesijų atstovus „Šok su manimi“ projekto dalyviai jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. bandys rasti kelią į TV3 žiūrovų širdis. Vienai porai teks negrįžtamai atsisveikinti su populiariu TV3 šokių projektu.

 

Į projektą grįžta „ventukas“ Juozas Butnorius, praėjusioje laidoje nedalyvavęs dėl patirtos traumos. Kovą ant parketo jis tęs su savo partnere Katerina Voropaj. Nors gydytojų manymu, Juozas smarkiai rizikuoja jau grįžtantis į „Šok su manimi“, jis nebenori, kad jo vietą užimtų pakaitiniai šokėjai. „Kovą noriu tęsti sąžiningai“, – sako Juozas.

 

Tačiau tai – tik pirmoji staigmena. Antroji ir labiausiai intriguojanti – ant „Šok su manimi“ parketo žengs nauja pora – Marius Gaižauskas su naująja dar „Šok su manimi“ nedalyvavusia šokėja. Kas ji, paaiškės tiesioginės „Šok su manimi“ transliacijos metu. Ar komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas ir toliau kabinėsis prie Mariaus ir abejos jo sugebėjimais šokti? Ar ši pora sugebės užkariauti TV3 žiūrovų simpatijas, ar bus išspjauta kaip svetimkūnis? Atsakymai paaiškės jau rytoj.

 

Nors praėjusį šeštadienį komisijos elegancija Jūratė Norvaišienė išgelbėjo dvi poras, atsidūrusias ant iškritimo ribos, komisijos, kaip ir TV3 žiūrovų, balsai niekur nedingo. Jau rytoj bus sumuojami rytojaus ir praėjusio šeštadienio laidos rezultatai. Vienai porai teks negrįžtamai atsisveikinti su „Šok su manimi“.

 

„Šok su manimi“ transliacijos metu bus pristatytas didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ Policijos choras, kurio generole tapo operos solistė Vaida Genytė.

 

Projektą ves Jurgita Jurkutė ir Mindaugas Stasiulis.

 

„Šok su manimi“ staigmenos grįžta jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tik per TV3!