Talentingos kino, teatro bei televizijos aktorės ir prodiuserės Inetos Stasiulytės gyvenimas šiandien kupinas malonių išbandymų. Prieš puse metų susilaukusi antrosios dukters Frėjos žinoma moteris netruko grįžti į filmavimų aikštelę. Ineta atvirauja – dėl vėl aplankiusių motinystės džiaugsmų laiko sau beveik nebelieka, tačiau moteris mano, kad labai norint, įmanoma suderinti viską.

 

vlcsnap-2019-04-30-12h21m40s275

   

Spalio mėnesį į pasaulį atėjusi Inetos Stasiulytės ir šokėjo Deivido Meškausko dukra Frėja į jųdviejų gyvenimą įnešė gausybę malonių pokyčių. Antrą kartą tapusi mama Ineta neslepia, jog laiko sau lieka vis mažiau, tačiau dėl to ji visai neišgyvenanti.

 

vlcsnap-2019-04-30-12h24m27s950

 

„Kas man yra motinystė? Tai nedaryti manikiūrai, pedikiūrai, ataugusios plaukų šaknys keturis mėnesius. Man tai yra visiškas atsipalaidavimas“, – su šypsena veide pasakoja Ineta.

 

Nors aktorė stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima, vietoje ji nenustygsta ir nepraėjus nė keliems mėnesiams po dukrelės gimimo, ji vėl sukosi filmavimo aikštelėje.

 

vlcsnap-2019-04-30-12h25m16s975

 

„Mano gyvenimas dabar atrodo labai nuostabiai ir viską daug daugiau spėju negu apskritai spėdavau iki tol. Dabar esu priversta susiplanuot viską labai tiksliai ir man tas patinka ir labai tinka“, – pasakojo Ineta.

 

vlcsnap-2019-04-30-12h25m28s182

 

Ineta atvirauja, jog vos Frėjai užmigus, ji skuba rūpintis savimi – pasilepina skania kava ar keliomis mėgstamo serialo serijomis. Moteris atskleidžia, kad rūpesčių sūkuryje taip pat svarbu ne tik pasirūpinti malonia veikla ar savo išvaizda, bet ir sveikata. Aktorė atskleidė, kuo ji rūpinasi itin skrupulingai.

 

vlcsnap-2019-04-30-12h26m23s179

 

„Niekada nebuvau iš tų, kurios perdėtai rūpinasi savo išvaizda, tačiau visada didelį dėmesį skyriau dantų sveikatai. Ypač po antrojo nėštumo, nes per jį panelė Frėja pasisavino daug dalykų iš manęs. Puikiai suprantu, kad kuo ilgiau patempsiu ir nieko nedarysiu, tuo daug daugiau investicijų reiks dantų tvarkymui. Nuo dantų netgi priklauso mūsų stuburo būklė, būtent dėl to svarbu yra susirasti gerą specialistą, kad visą tai paaiškintų ir domėtis tuo, kaip rimtu dalyku“, – mano Ineta.

 

vlcsnap-2019-04-30-12h26m26s815

 

Ineta savo šypsenos estetiką ir sveikatą nusprendė patikėti implantologijos ir estetinės odontologijos klinikai „Neodenta“ įsikūrusioje Kaune. Pirminės apžiūros metu buvo atlikta žandikaulių ir dantų 3D kompiuterinė tomografija, o konsultacijos metu įvertinus visus duomenis, nutarta protezuoti krūminius dantis naudojant 3D CEREC kompiuterinę skenavimo sistemą. Šios inovatyvios įrangos pagalba trūkstamą dantį ir prarastą sąkandžio aukštį galima atkurti preciziškai tiksliai šiuolaikiniais, aukštos kokybės dantų vainikėliais.

 

„Ši technologija yra viena pažangiausių inovacijų naudojama šiuolaikinėje odontologijoje. Ji suteikia galimybę labai tiksliai, tiesiogiai skenuojant dantis, užfiksuoti duomenis ir perkelti juos į skaitmeninį formatą, kurį galima pakoreguoti pagal gydytojo rekomendacijas ir paciento norus. Tai leidžia išgauti maksimalius protezavimo rezultatus bei sutrumpinti pačios procedūros laiką, kadangi dantų antspaudai nuimami klinikoje ir siunčiami į joje esančią dantų technikų laboratoriją“, – pasakojo implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ gydytojas odontologas-ortopedas Darius Kunčius.

 

Anot klinikos profesionalų, CEREC technologija yra naudojama ne tik dantų protezavimui, bet ir kitų procedūrų metu. Sistema yra sukurta palengvinti protezuojančio gydytojo odontologo darbą, padaryti jį tikslesnį ir greitesnį, per vieną apsilankymą naudojant naujausias šiuolaikines medžiagas ir technologijas pagaminti protezą, atitinkantį aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.

 

„Inetai atlikta procedūra naudojant CEREC Omnican skanerį yra ganėtinai paprasta ir trunka apie 15 minučių. Specialia kamera buvo „nufilmuoti“ protezavimui sutvarkyti dantys, o po valandos aukščiausios kokybės vainikėlis jau buvo paruoštas ir efektyviai pritaikytas pacientei“, – teigė klinikos „Neodenta“ gydytojas D. Kunčius.

 

Sveiki ir gražūs dantys yra svarbi kiekvieno žmogaus įvaizdžio dalis, atspindinti jo sveikatą. Dantų protezavimas dažnai yra taikomas, kuomet dantų pažeidimai yra ganėtinai dideli ir įprastas plombavimas nebegali pagelbėti.

 

„Pacientams dažniausiai prireikia dantų protezavimo dėl patirtų dantų traumų, dantų eilių pažeidimų, periodontito, netaisyklingo sąkandžio ar įgimtų dantų anomalijų. Taip pat gali būti atliekamas natūralių dantų estetinis protezavimas atkuriant danties funkciją, spalvą bei formą ar, įsriegus implantą, protezuojami dantų vainikėliai. Kiekvienas individualus paciento atvejis yra aptariamas kartu su protezuojančiu gydytoju odontologu ir parenkamas bei pritaikomas tinkamiausias protezavimo būdas“, – teigia gydytojas odontologas-ortopedas D. Kunčius.

 

Ineta neslepia, jog didelį dėmesį skiria ne tik savo, bet ir šeimos narių dantų sveikatai. Prisiminus pirmosios dukros Upės vaikystę, žinoma aktorė pasidalino patarimu visiems tėvams, kaip žaidimo pagalba nugalėti vaikui susidariusią odontologo kabineto baimę.

 

„Mano vyresnioji dukra Upė visiškai nebijo eiti pas stomatologą, nuo pat mažens ji niekada nebijojo. Tačiau kiek mes žaidimų pražaidėm, kad tos baimės nebūtų… Vieną kartą tiesiog nuėjom tik pasižiūrėti kaip atrodo tas stomatologo kabinetas, tuomet ėmėmės veiksmų namie – kūrėm tą kėdę su tuo padėkliuku, kur atvažiuoja su pieštukais, tvarkingai sudėtais. Ji man taisė dantis, aš jai taisiau. Tie žaidimai labai padėjo, kad dukra nebijotų odontologų“, – pasakoja Ineta.

 

Nuotraukos UAB „TV topas“ archyvas