Atlikėja Vaida Genytė ir kriminalistas Jonas Kalėda populiariųjų „Žvaigždžių duetų“ scenoje demonstruoja išties drąsius eksperimentus su savo įvaizdžiu. Šį sekmadienį, rengdami pasirodymą temai „Spalvos“, jie pasirinko 2005-ais metais Eurovizijoje nugalėjusią Maltos dainą „Angelai“ ir išties pritrenkiantį įvaizdį. Būtent jis ir sukėlė nemažus komisijos ginčus dėl to, ar pasirinkti kostiumai atlikėjams padėjo, ar trukdė.

 

Genyte

„Aišku, labai prikolnas angelas su plėšytais džinsais ir angelė su miniaku, bet jūsų įvaizdis bent jau man pasirodė žiauriai keistas, ir labai mane blaškė nuo esminių dalykų. Eilinį kartą nesupratau – jūs čia rimtai,  ar čia bajeris?“ – neslėpė savo sutrikimo Stano.

 

„Pats tu čia bajeris“, – neslėpdama nuoskaudos metė jam pati V. Genytė. Tai – jau ne pirmas kartas, kai pora sulaukia klausimų dėl savo pasirinktų sceninių kostiumų, kurie komisijai sukelia daugiau klausimų, nei susižavėjimo. Galiausiai Stano pridūrė, kad J. Kalėda jam primena popiežių, o Giedrius Drukteinis pridūrė, kad vyras jam panašesnis į Liuciferį.

 

Vis dėlto Rūta Ščiogolevaitė laikėsi visiškai priešingos nuomonės. „O manęs jūsų kostiumai neblaškė, man jie gelbėjo jūsų pasirodymą“, – kalbėjo ji. „Aš apžiūrinėjau kiekvieną detalę ir man viskas labai patiko. Galvoju – o, geras, plėšyti džinsai – kokia idėja! Tada žiūriu į Vaidą – o ten dar ir triusikėliai šviečiasi, irgi apgalvota! Man labai patiko jūsų įvaizdis. Tai buvo jūsų išsigelbėjimas“, – reziumavo komisijos narė.

 

Komisijos nuomonė išsiskyrė ir skiriant porai balus. Kaip jūs vertinate tokį V. Genytės ir J. Kalėdos įvaizdį ir angelų interpretaciją?

 

* Įvaizdis originalus ir man patinka

* Toks įvaizdis per daug rėžia akį, svarbiau – geras dainos atlikimas

* Atlikėjų įvaizdis man nesvarbus

 

Nuotr. Žilvino Rumino