Naujuosius metus pradedame turėdami geriausių ketinimų, bet netrukus pajuntame, kad vis tiek esame užstrigę rutinoje. Kartais net gali pasirodyti, kad geriau būti nebegali. Tad telieka susitaikyti su tuo, kas yra. Dauguma moterų ir vyrų svajoja dažniau ir kokybiškiau mylėtis, nors ne visi išdrįsta apie tai kalbėtis. Tačiau galbūt daug kalbėti ne visada būtina, nes didieji pokyčiai prasideda tada, kai pradedame keistis patys. Tad jeigu norite, kad kitais metais seksas būtų geresnis, pradėkite nuo savęs, pagalvokite, ką galėtumėte padaryti, kad intymūs santykiai teiktų daugiau džiaugsmo. Būtų idealu, jei tą patį padarytų ir jūsų partneris!

 

seksas

Patarimai moterims:

 
  • Mažiau kreipti dėmesio į savo kūno netobulumus, o labiau koncentruotis į patiriamą malonumą. Reikėtų mokytis požiūrio į seksą iš vyro: mylėdamiesi jie galvoja apie tai, kas juos „užveda“, o ne apie tai, kad „neužveda“. Nėra pasaulyje tokio vyro, kuris atsisakytų mylėtis vien dėlto, kad jo pilvas nėra toks plokščias ir lygus kaip jis norėtų.
 
  • Nebijoti išbandyti ką nors naujo. Rekomenduojama išbandyti kažką naujo: nuo kažko labai paprasto, tarkime, juodos karnavalinės kaukės sekso metu ir naujų sekso žaislų su partneriu iki kažko ekstremalesnio, pavyzdžiui, apsilankymo dviese svingerių vakarėlyje tik kaip stebėtojams, ne kaip dalyviams. Išdrįskite išeiti iš savo lytinio gyvenimo komforto zonos, tačiau nepamirškite to, kas svarbiausia: jūs pačios, o ne kitas asmuo, turite nuspręsti, ką ir kada norite išbandyti. Nepasiduokite vyrų manipuliacijomis!
 

Patarimai vyrams:

 
  • Išmokti naują seksualinę techniką. Apsilankymas sekso paskaitoje gali būti smagi kito pasimatymo idėja. Vėliau, vakare, galėsite išbandyti praktiškai, ką išmokote. Galima nueiti į tokią paskaitą ir vieniems: tai puikus būdas sutikti kitų žmonių, kurie mokosi naujų sekso technikų. Jeigu artimiausiu metu jūsų gyvenamojoje vietoje tokių pamokėlių nėra, galima paieškoti virtualių paskaitų internete, pavyzdžiui, kaip taisyklingai daryti kunilingą, kad moterims patirtų orgazmą; kaip stimuliuoti klitorių ar rasti itin audringus orgazmus dovanojantį G tašką. Trumpai tariant, būkite seksualiai išprusę: švieskitės ir domėkitės šiomis temomis, jei norite savo mylimos damos akyse pasirodyti kaip geriausias pasaulyje meilužis!
 

Patarimai abiem:

 
  • Daryti specialią mankštą, kuri pagerins jūsų lytinį gyvenimą. Dauguma žmonių pamiršta treniruoti vadinamuosius „meilės raumenis“ (lot. Pubococcygeus arba gaktinis stuburgalio raumuo) paslėpsniuose. Šie raumenys padeda sulaikyti šlapimą, greičiau ir stipriau susijaudinti, patirti daugiau ir stipresnių, intensyvesnių orgazmų. Įtempti tarpvietės raumenis, suskaičiuoti iki 10 ir tada juos atpalaiduoti. Intymią mankštą galima atlikti bet kur: laukiant eilėje prekybos centre ar patekus į automobilių spūstį kelyje. Niekas nesužinos, kad slapčia atliekate mankštelę, pagerinsiančią poros lytinį gyvenimą.  Ilgainiui, kai suskaičiuoti iki 10 tampa per daug lengva, galima pradėti skaičiuoti iki didesnio skaičiaus, kad raumenys nuolat jaustų šiokią tokią įtampą ir būtų treniruojami. Kita vertus, persistengti taip pat nerekomenduojama, nes gali būti, kad nebeatlaikysite tokių intensyvių orgazmų, kokie aplankys, įpratus kasdien mankštinti intymiuosius raumenis!