„Su viršsvoriu atsitraukė ir sunkios ligos“, – jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“ pasakos Alytuje gyvenantis Virginijus Biekša, netekęs daugiau, nei pusės savo svorio.

 

LR_TV_Gyvenimas_Alytiskis, atsikrates 90 kg. svorio

 

Tie, kas gyvena įkalinti viršsvorio kalėjime, puikiai supras 52-jų vyro patirtus išgyvenimus. Ilgus metus Virginijus gyveno ne tik sverdamas 180 kilogramų, bet ir kentėdamas nuo gausybės ligų.

 

LR_TV_Gyvenimas_Alytiskis, atsikrates 90 kg. svorio2

„Žmonės tyčiodamiesi mane vadino monstru. Aš ilgai nuleisdavau viską juokais, bet kiekvieną tokią akimirką širdyje pykdavau ant savęs, kad toks esu,“ – atvirai pasakos vyras.

 

LR_TV_Gyvenimas_Alytiskis, atsikrates 90 kg. svorio3

 

Nei sveikata, nei viršsvoriu jaunystėje V.Biekša nesiskundė. Tačiau grįžęs iš Černobylio, nė nepastebėjo kaip keli priaugti kilogramai virto dešimtimis ir galiausiai priartėjo prie poros šimtų kilogramų. „Kiekvienas išėjimas iš namų buvo tikras košmaras. Net į parduotuvę važiuodavau su mašina ir pasistatydavau ją kuo arčiau durų, kad nereiktų toli eiti,“ – su liūdesiu balse savo nepaprastą istoriją prisimins alytiškis.

 

LR_TV_Gyvenimas_Alytiskis, atsikrates 90 kg. svorio4

 

Virginijus dėl savo sveikatos rimtai sunerimo patyręs insultą, po kurio medikai jam diagnozavo ir visą puokštę rimtų ligų: pradedant antro tipo cukriniu diabetu ir baigiant sunkiai gydomomis opomis ant kojų. „ Kad mano kojos tilptų į batus, turėdavau juos susikarpyti žirklėmis,“ – rodydamas šiandien giliai asmeniniame archyve saugomas nuotraukas, neslėps Virginijus.

 

Kaip jam pavyko atsikratyti daugiau, nei pusės savo svorio ir išgyti nuo sunkių ligų, – to alytiškio dabar klausinėja ne tik jį pažįstantys, bet ir socialiniuose tinkluose radikalius išvaizdos pokyčius sekantys žmonės. Visas alinančias dietas ir kankinančius lieknėjimo būdus išbandžiusio vyro istorija – jau šį vakarą 21.30 val. laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 
„Gyvenimas“ – trečiadieniais 21.30val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.
 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.