Nemažai žmonių net sau patiems nedrįsta prisipažinti, kad turi pačių drąsiausių erotinių fantazijų. O apie tai, kad galėtų apie jas kalbėti garsiai ir dalytis su partneriu, nėra nė ką kalbėti. Tačiau sekso ekspertai yra įsitikinę, kad toks pokalbis tarp suaugusių asmenų, ne tik padeda atskleisti įgimtą seksualumą, bet ir pakylėja santykius į kitą lygį.

 

fantazijos

Tarkime, jūs esate pasirengęs pasakyti partneriui, kas jus labiausiai patinka lovoje. Tačiau reikia atsiminti, kad šis klausimas yra labai subtilus ir reikalauja specialaus pasirengimo. Kalbėdami būtinai pabrėžkite, kad net, jei jums įdomu išbandyti ką nors naujo, tai visai nereiškia, kad partneris jūsų netenkina, o vaizduotė reikalauja nedelsiant tai įgyvendinti. Jam nereikia iš karto priprasti prie karšto gaisrininko vaidmens ir išgelbėti jus nuo meilės gaisro arba prie nepretenzingo šaltkalvio vaidmens, kai jis viena ranka virtuvėje taiso čiaupą, o kita – meistriškai jus priveda prie orgazmo.

 

Paklauskite, kaip jaučiasi partneris, sužinojęs apie jūsų fantazijas ir suteikite jam laiko suvokti tai, ką išgirdo. Būkite pasirengę, kad partneris gali neskubėti išbandyti naujų seksualinių patirčių; arba tai, kad, praėjus kažkiek laiko, jis apsigalvos ir panorės įgyvendinti jūsų erotines fantazijas, net, jei iš pradžių naujo erotinio patyrimo idėja jam neatrodė labai viliojanti ir verta išbandyti.

 

Net, jei atsitiks taip, jei jūsų mylimojo anaiptol nesužavės jūsų erotinės fantazijos, pokalbis gali būti puikus pretekstas paklausti, apie jo slaptus erotinius norus. Galbūt jūsų fantazijos sutaps ir jūs užsidegsite noru išbandyti ką nors naujo, kas anksčiau jums nė nešovė į galvą.

 

Išdrįsę kalbėti apie savo seksualines fantazijas, mes įžengiame į maksimalaus nuoširdumo santykiuose būseną, kuri daro mus labiau pažeidžiamus ir jautresnius. Todėl bet kokia nenumatyta partnerio reakcija į mūsų atsiskleidimus, gali rimtai nuliūdinti. Norėdami išvengti konflikto prieš atsiskleisdami partneriui, būkite pasirengę priimti bet kokią jo reakciją.

 

Atminkite, kad jis turi teisę patirti bet kokius jausmus, sukeltus jūsų nuoširdumo ir atvirumo: nuo neutralių iki negatyvių. Gali būti, kad jį apims noras tuojau pat įgyvendinti jūsų išsakytas erotines fantazijas. Tačiau gali būti ir priešingai: jis ne tik nesusidomės, bet net ir pasišlykštės. Vis dėlto svarbu prisiminti, kad net pati negatyviausia reakcija neturi nieko bendro su jo požiūriu į jus. Kategoriškas jūsų fantazijų atmetimas nereiškia pasibjaurėjimo jumis asmeniškai. Tai galima palyginti su masturbacija. Tenkinant save galima galvoti apie bet ką, tačiau partneriui nereikia su jumis dalytis savo fantazijomis arba būti jų dalyviu, pripažinkite, kai kuriais atvejais jam net nereikia apie tai žinoti.

 

Kita vertus, jei esate nepatenkintas savo intymiu gyvenimu ar, tarkime, jums labai trūksta seksualinės įvairovės, o bet kokį jūsų pasiūlymą paįvairinti lytinius santykius partneris priima priešiškai, tai gali būti rimto pokalbio priežastis ne tiek apie jūsų erotines fantazijas, bet apskritai apie jūsų seksualinį suderinamumą. Iš tiesų, norėdami būti geru lytiniu partneriu, turėtumėte bent jau pabandyti suprasti žmogų (jo poreikius, norus ir jausmus), su kuriuo palaikome intymius santykius. Ir tam reikia abiejų pusių noro rasti kompromisą.