Didžiausio masto muzikinio TV3 projekto „Chorų karai“ nugalėtojas Kauno rajono Božolė choras Baltarusijoje vykusiame tarptautiniame konkurse, įveikęs kalbos ir intrigų barjerus, išplėšė sunkią pergalę, tačiau… liko be apdovanojimo. „Mes nugalėjome labai sunkioje kovoje, įveikėme Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Latvijos chorus, bet negavome jokio prizo. Mūsų chorui net ačiū niekas nepasakė“, – jau šį trečiadienio vakarą 19.10 val. infošou „Be komentarų“ žiūrovams atskleis visoje Lietuvoje žinomo choro nariai.

 

„Mus labai nuliūdino ir papiktino, kad organizatoriai net nepadėkojo. Negavome jokio diplomo, patvirtinančio, jog iš viso dalyvavome konkurse. Visi choristai labai stengėsi, daug ir sunkiai dirbo – surengėme nuostabų šou Baltarusijos žmonėms, o neišgirdome net ačiū“, – TV3 eteryje pasakos nusivylę pašnekovai.

 

Pasak Kauno rajono Božolė choro choristų, dėl tokio organizatorių akibrokšto jiems net nebuvo noro švęsti pergalės. „Jūs nugalėjote, vaikai! Jūs laimėjote, ir tai svarbiausia!“ – taip, pasak dainininkų, po sėkmės tarptautiniame konkurse juos bandė įkvėpti choro generolas Aleksandras Ivanauskas-Fara.

 

Po skaudžios patirties Baltarusijoje choristai įsitikinę: „Lietuviški ‚Chorų karai‘ buvo geresni“!

 

Dar niekur nerodyti vaizdai iš tarptautinio chorų konkurso Baltarusijoje, Božolė choro triumfas ir choristų emocijos dėl organizatorių akibrokšto – jau rytoj 19.10 val. skandalingiausiame infošou Lietuvoje „Be komentarų“ tik per TV3!

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.10 val. tik per TV3!