Kiekvienas geras mokytojas nori, kad jo mokinys taptų geresniu už jį. Bet kažin ar norėtų, kad taptų tokiu pačiu? Eduardas Kaniava turės neeilinę progą pamatyti, koks jis atrodo savo mokiniui Deiviui Norvilui.

Kai estrados grandas E.Kaniava 1964 metais uždainavo dainą „Marina“, jį užplūdo daugybė meilės laiškų. Galbūt tas pats laukia ir jo pėdomis pasekusio dainininko Deivio? Sužinojęs, kad BTV „Muzikinėje kaukėje“ jam teks įsikūnyti į savo mokytoją, Deivis nusprendė išsirinkti vieną žinomiausių jo estradinių dainų. „Klasiką aš dainavau, kai teko įsikūnyti į Luciano Pavarotti,  nesinori kartotis. Šis kūrinys – puikus, nusprendžiau pamėginti“, – sakė Deivis.

„Muzikinės kaukės“ dalyvis juokiasi iš E.Kaniavos išmokęs ne tik vokalo valdymo subtilybių, bet ir gavęs vertingų gyvenimiškų pamokų. „Jis man yra davęs paprastą patarimą. Prieš lipdamas į sceną turi pasitikrinti vieną dalyką – ar užsegtas tavo užtrauktukas. Jei taip – pirmyn į sceną“, – dėstytojo patarimus juokdamasis prisiminė Deivis. Surimtėjęs jis patikino norintis atkartoti charakteringiausias E.Kaniavos savybes: šypseną, stovėseną, savęs pateikimą.

Šio ketvirtadienio „Muzikinė kaukė“ bus kupina emocijų. Po Lidijos Rasutis pasirodymo komisijos narė Kristina Kazlauskaitė nebesuvaldys ašarų. „Tu neįsivaizduoji, ką čia dabar padarei“, – žodžių pritrūks ji. O Ievai Gervinskaitei šįkart teks išmėginti, ką reiškia tapti vyru. Ir ne bet kokiu, o garsiuoju Radži…

Vienas iš projekto lyderių Česlovas Gabalis gaus laimingą kortą – jam lemta tapti legendiniu Bono. Tačiau ar jam pavyks įtikinamai įsikūnyti į dainininką, turinti vieną savičiausių balsų visoje muzikos istorijoje? „Sakyti, kad būsiu pirmas, nedrįsiu. Scena yra nenuspėjama“, – prognozuoti rezultatų iš anksto neskubėjo Č.Gabalis.