Naujoje LNK laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” projekto dalyviai išbandys stulbinamą ir kol kas šalyje dar niekada nemėgintą ekstremalią vairavimo užduotį. Po šio išbandymo laidoje dalyvaujantis komikas Mantas Katleris liko palūžęs. „Noriu namo”, – sakė jis laidos vedėjui Mantui Stonkui.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Specialiai šiai užduočiai buvo pagamintas didžiulis 600 litrų ledinio vandens talpinantis akvariumas. Jis buvo pritaisytas prie automobilio stogo. Baisiausia užduoties dalis tikrai suglumins net ir ekstremalus. Jeigu vairuotojas staigiai spaus stabdį, didžiulio akvariumo ledinis vanduo vamzdžiais pateks saloną. Šios užduoties esmė tolygus ir lėtas važiavimas. Deja, blogiausiems Lietuvos vairuotojams ši užduotis gali būti tiesiog per sunki.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Iš devynių atrinktų blogiausių šalies vairuotojų, projekte likę septyni turėjo pačių įvairiausių strategijų, kaip pravažiuoti užduotį, išliejant kuo mažiau vandens. Vis dėlto nei viena jų nepasitvirtino, mat jau pirmosios užduoties akimirkos dalyviams buvo tikra tragedija.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Laidoje iš naujo vairuoti besimokantis komikas M. Katleris tikėjosi, kad jį nuo ledinio vandens išgelbės greitis. Jis klydo labai smarkiai.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

„Pirmas vandens pliūpsnis tikrai pats baisiausias. Žinoma, po kurio laiko jau pradeda darytis nebesvarbu, jau gali tave ir su gaisrininko žarna apipilti”, – laidoje po užduoties guodėsi M. Katleris.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Kartu užduotyje su komiku dalyvavęs humoristas Timūras Augucevičius taip tikino, kad tokį ekstremalų išbandymą vos išgyveno. “Šiaip žinai, jeigu vanduo būtų bėgęs pastoviai, tai būtų buvę žymiai geriau. O dabar… Kas 2 sekundes. Bet bent išmokom pamoką, kad vonios su vandeniu ant stogo vežti tikrai nereikia, geriau pasisamdyt kokį žmogų”, – pasakojo jis.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Kaip unikalią ir daugybės nervų pareikalaujančią užduotį su lediniu vandeniu sekėsi įveikti patiems blogiausiems Lietuvos vairuotojams, žiūrėkite jau penktadienį 21 val. per LNK.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas