Laiminga šeima ir tvirta santuoka – pats svarbiausias ramstis daugeliui žmonių. Tačiau tai teorija, o realybėje  – begalė skyrybų ir nukentėjusių nuo meilės. Gražų pavyzdį pasauliui rodė Anglijos karalienė Elžbieta II, kuri su princu Filipu nugyveno beveik 74-erius metus. Karalienę vejasi ir Jurijus Smoriginas, kuris su ta pačia dama –  beveik 50 metų. Ką daryti, kad po gražiausių vestuvių šeimyniniai džiaugsmai nesibaigtų? Ir kada, kur bei kokiomis aplinkybėmis palankiausia ieškoti poros, šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ kalbėsis žinomos poros ir santykių specialistai.

 

F012149L 9.MXF_snapshot_00.06.22.101

 

Laidoje apie savo ilgaamžės santuokos su žmona Dalia paslaptį prabils choreografas Jurijus Smoriginas. „Mes iš pradžių nieko neturėjome. Kai tu dviese pradedi žengti, ji su vienu batu, tu su kitu batu, o batų pora tik viena, tai tavo siekiamybė yra organiška, jūs pasidalinat viskuo – vargais, finansais. Kai daliniesi viskuo su antra puse, santykiai pasidaro stipresni. Kai įžengti į santuoką pasiruošęs, tu nebeturi ką kurti su savo antra puse. Kuo daugiau sunkumų, tuo stipresnė santuoka. Svarbus faktorius yra vaikai. Vaikus reikia tuoj pat gaminti. Dėl žmonos sveikatos, paties sveikatos, dėl vaikų sveikatos. Nes mes žinome, kad jauna sperma yra gera sperma”, –dėstė J. Smoriginas.

 

Darius Razauskas KK2penktadienis

 

Porų konsultantas Darius Ražauskas sako, kad santykių krizes dažnai išgyvena turtingi ir įtakingi. „Visos šeimos pereina situaciją, kai būna sunku ir atsiduria ties skyrybų riba. Ypač, jei esi turtingas, žinomas arba turi didelę įtaką, pavyzdžiui, valdžioje. Žinomumas, šlovė, pinigai labai pavojingi. Jie keičia žmogaus mąstymą ir elgesį. Kodėl manęs šeimoj nevertina, jeigu visi vertina? Varau iš šeimos”, –  situaciją modeliavo Darius Ražauskas.

 

F012149L 9.MXF_snapshot_00.24.49.768

 

Šią vasarą susituokęs dainininkų duetas „Zygga“ neslepia, kad yra tekę išgyventi santykių krizes. Ypač – draugystės pradžioje.

 

„Buvau laimingas, bet bijojau įsipareigoti. Buvau ką tik nulipęs nuo ilgų santykių, bijojau ant to paties grėblio lipti“, – paklaustas, kodėl septynerius metus laukė ir nesipiršo mylimajai Gabijai, aiškino Žygimantas Petkus.

 

F012149L 9.MXF_snapshot_00.25.06.214

 

„Sakyčiau, kad tegu džiaugiasi, kad buvau jauna, nepatyrus, naivi, dabar sakyčiau – nenori, nereikia, pilna vyrų. Bet Žygis man patiko ir aš kantriai laukiau sukandus dantis, kas čia bus, leidau santykiams klostytis”, – sakė Gabija Petkuvienė.

 

Neseniai vestuves atšokęs Ovidijus Petrauskas iš grupės „Žemaitukai“ jau išmoko greitai baigti šeiminius skandalus. „Susipykus reikia patylėti, kol susidėlios galvoje. Per penkias minutes išsakau pirminį pyktį, tada 10-15 minučių patyliu ir tada viskas baigiasi, einu atsiprašyti”, – šypsojosi Ovidijus.

 

„Kad Ovidijus nepyktų, reikia pakasyti nugarą. Arba paglostyti. Tik tiek“, – juokėsi Ovidijaus žmona Evelina Guseva-Petrauskė. Ji sako, kad vieninteliai dalykai, kurie labiausia nervina, yra Ovidijus „čepsėjimas ir kai kojas trina vieną į kitą“.

 

Istorijos apie laimingas santuokas ir santuokų krizes – šį vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK.

 

 

VIDEO Jurijus Smoriginas: kuo daugiau sunkumų, tuo stipresnė santuoka