LNK laida „Nauja legenda“ šį savaitgalį pristatys jauną, išskirtinę ir labai neįprastą atlikėją Liepą Maknavičūtę-Ofeliją, kuria susidomėjimo neslepia ir žinomas žurnalistas bei TV laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Gretai.

 

Nauja legenda

 

„Tai buvo kokia trečia ryto ir aš, kažkaip, labai bijodamas… Galvojau, ji – jaunas žmogus, gal aš per senas ir gal ji manęs nekenčia dėl ko nors, bet aš jai parašiau, kad gal man būtų ir įdomu“, – pamatęs jaunos atlikėjos L. Maknavičiūtės-Ofelijos skelbimą dėl ieškomo bosisto socialiniuose tinkluose abejojo A. Ramanauskas-Greitai.

 

Nauja legenda

 

Į avantiūrą savo įkurtoje, jau 27 metus gyvuojančioje grupėje „Svastikos sukitės greitai“, grojantis A. Ramanauskas puolė anaiptol ne aklai – pasidomėjęs, kokią muziką atlieka 22-ejų atlikėja, žurnalistas ir TV laidų vedėjas liko sužavėtas: „Man patinka, kad, visų pirma, ji yra gera instrumentalistė – ji yra gera muzikantė. Jos dainos nėra mano skonio, bet tai jau yra bent kažkas įdomaus, tai gali būti įdomu. Aš nenoriu naudoti to nuvalkioto žodžio avangardas, jis čia netinka, bet čia yra kažkas tokio“, – sakė A. Ramanauskas.

 

Nauja legenda

 

Vis dėlto, atsakyti žinomam vyrui jaunoji Ofelija neskubėjo. „Kai aš, berniukiškai besigėdydamas, parašiau tą laišką, kad aš gal ir galiu būt… aš nieko negavau atgal, nes jaunoji panelė yra, matyt, labai užimta arba nelabai žiūri facebooką“, – pasakojo A. Ramanauskas.

Nauja legenda

 

Tiesa ta, Ofelija – tikrai užimta: be to, kad kuria, įrašinėja dainas ir atlieka savo muziką, filmuoja muzikinius klipus, tapo ir bando savo jėgas kine, L. Maknavičiūtė daug laiko praleidžia užsienyje, kur dirba modeliu.

 

Vis dėlto, po kelių dienų A. Ramanauskas sulaukė atsako: „Ji man atrašė ir tada mes susitikom. Ji pratestavo mane kaip bosistą… Ir aš tikau“, – šypsojosi žinomas vyras.

 

Laidoje „Nauja legenda“ Ofelijai teks iššūkis apsikeisti dainomis su skandalingąja estrados legenda Roma Mačiulyte. Išsamūs interviu ir nesuvaidinta reakcija: kaip jaunoji šiuolaikinės muzikos atlikėja sureaguos pirmą kartą išgirdusi R. Mačiulytės dainas ir koks bus jos kūrybos rezultatas – jau šį šeštadienį, 17 val. per LNK.