Vienoje iš linksmiausių TV3 televizijos naujo sezono premjerų – kriminalinėje komedijoje „Bruto ir Neto“ pilna ypatingų personažų. Vieni jų priverčia garsiai juoktis, kiti – žavi savo grožiu. Yra ir tokių, kuriuos sutikti naktį tamsioje gatvėje būtų labai nejauku… Ne vienam žiūrovui kilo klausimas: koks iš tiesų yra aktoriaus Mindaugo Papinigio kuriamas personažas Remigutis? Juk pačioje pirmoje serijoje šis buvo partrenktas automobilio ir iki šiol yra ištiktas komos. Gal tai tęsis jau nebeilgai?

 

TV3_BN_Mindaugas_Papinigis_Avarijos_scena

 

„Mano akimis Remigutis yra labai nuoširdus ir geras žmogus. Užaugęs gamtoje, todėl yra jautri ir meniška asmenybė. Rusiškos muzikos mėgėjas. Valdas Karklelis bei Filipas Kirkorovas Remigučiui padarė didelę įtaką brendimo laikotarpyje, ypatingai kuriant savo asmeninį stilių. Bandė stoti į armiją, tačiau jo nepriėmė. Tuomet bandė laimę moksluose, tačiau devintos klasės egzamino išlaikyti nepavyko“, – vos suvaldydamas šypseną apie savo personažą pasakojo M. Papinigis.

 

Serialo žiūrovai per pirmąsias keturias serijas aktorių daugiausiai matė tik nebyliai gulintį ligoninės lovoje. Aktorius pripažįsta, kad ši užduotis tapo viena sunkesnių „Bruto ir Neto“ filmavimo aikštelėje.

 

TV3_BN_Mindaugas_Papinigis_Avarijos_scena_2

 

Vienais marškiniais gulinčiam M. Papinigiui susikaupti trukdė ne tik kameros, kūrybinės komandos nariai, bet ir kartu vaidinantys pagrindinių vaidmenų – Bruto ir Neto – atlikėjai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius. Ne paslaptis, kad šie du aktoriai yra tarsi neišsenkanti pokštų taurė visai filmavimuose dirbančiai kompanijai. Su tuo sutinka ir Mindaugas.

 

„Iš 150 padarytų dublių buvo vienas, kuriame aš, gulėdamas ir vaidindamas giliai į komą panirusį Remigutį, nesusijuokiau, – prisimindamas juokiasi aktorius. – tikiuosi, kad montažo režisierius tą dublį ir panaudos“.

 

Šį, pirmadienio, vakarą seriale paaiškės, ar pavyks Bruto ir Neto ištrūkti iš Laimiaus gniaužtų, ar iš komos pakils Remigutis. Pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. laukia vis nauji, neįtikėtini ir kartais – labai kvaili herojų nuotykiai.

 

 Komiškas serialas „Bruto ir Neto“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!