Anot astrologų, kai kuriems Zodiako ženklams sunku užmegzti normalius santykius su finansais. Būtent dėl netinkamo pinigų tvarkymo jie visada patenka į bėdą ir atsiduria į piktybiškai nemokančių skolų asmenų sąrašus. Kokie tai ženklai?

 

skolos

Dvyniai

 

Hiperaktyvūs šio Zodiako ženklo atstovai dažnai atsiduria skolininkų sąraše, nes nemoka užbaigti to, ką pradėjo ir bijo prisiimti atsakomybę. Dviprasmiški ir nepastovūs Dvyniai yra pernelyg priklausomi nuo atsitiktinumo, todėl nuolat lieka tuščiomis kišenėmis, kas verčia juos skolintis, rizikuoti ir leistis į avantiūras.

 

Vėžys

 

Emocionalūs šio Zodiako ženklo atstovai yra pernelyg susitelkę į savo patogumą ir saugumą, todėl neturi laiko galvoti, kam ir kiek yra skolingi. Vėžiai tikrai nedažnai prisimena materialinius turtus, tik jei jau yra prispausti prie sienos ir kelio atgal tiesiog nėra.

 

Vandenis

 

Kūrybingi šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta pasiduoti svajonėms apie ateitį ir sugalvoti tai, kas vėliau bus naudinga žmonijai. Susitelkę į globalumą, labai dažnai pamiršta aktualius dalykus ir tiesiog nebeprisimena tai, kas svarbiausia. Todėl nenuostabu, kad tarp Vandenių yra daug piktavališkai įsipareigojimų nevykdančių ir beviltiškų skolininkų.

 

Geri patarimai, kaip neįklimpti į skolas

 

Pasaulis, kuriame galime gauti paskolą, yra daug geresnis nei tas, kuriame negalime. Tačiau neretai gyevntojai, pasiėmę paskolą ir neapskaičiavę savo galimybių, įklimpsta į skolas. Šis procesas virsta užburtu ratu. Štai 5 patarimai, kaip nustoti gyventi įsiskolinus kitiems ir susitvarkyti su savo dabartine finansine padėtimi.

 

1) Griežtai kontroliuokite savo finansus. Apskaičiuokite visą savo skolą. Ant popieriaus surašykite, kiek pinigų esate skolingi draugams ir šeimos nariams, kiek turite skirti paskolai sumokėti. Taip galėsite pamatyti visą savo finansinės padėties vaizdą ir padaryti išvadas.

 

2) Išsikelkite tikslą per tam tikrą laikotarpį sumokėti visas savo skolas. Blaiviai įvertinkite savo tikrąsias glaimybes. Jei sumokėsite visas paskolas ir grąžinsite skolas iš karto, tada didelė tikimybė, kad liksite žlugę ir vėl įsiskolinsite. Geriau kelis mėnesius iš eilės aktyviai grąžinti skolas po truputį.

 

3) Sudarykite planą patogiam laikui: mėnesniui, metams, dešimtmečiui. Suplanuokite didelius pirkinius, remontą ir kelionę į užsienį tokiam laikotarpiui, kad galėtumėte pasiekti savo išsikeltus tikslus visiškai finansiškai pasiruošus. Tokiu atveju tikrai neįsiskolinsite.

 

4) Išmokite atskirti savo tikruosius poreikius nuo tų, kuriuos primeta agresyvi reklama. Kai ketinate išleisti didelę sumą ar pasiimti prekę išsimokėtinai, užduokite sau du klausimus: „Ar galiu nusipirkti pigesnę prekę ir ja džiaugtis?, „Ar galiu būti kantrus ir nusipirkti ją vėliau, kai būsiu sutaupęs reikiamą pinigų sumą?”.

 

5) Nuo šiol tiesiog nustokite skolintis. Skola ar paskola, kurią paėmėte, tebūnie paskutinė. Be abejo, reikia neatmesti, kad gyvenime gali pasitaikyti nenumatytų atvejų, tačiau padengę visas skolas, galite pradėti taupyti, pasirūpinti finansine pagalve, kurios dėka būsite pasiruošę įvairioms situacijoms.