Čekijoje ir ypač Prahoje tvyro ypatinga mistiška aura, todėl nenuostabu, kad čia atsirado paprastas ir patikimas ateities spėjimo būdas. Pagal šiuolaikinę senoviško būrimo versiją naudojamas liniuotas apskritimas ir peilis. Kartą pagamintą būrimo įrankį galima naudoti keletą metų.

 

praha

Kaip pasidaryti būrimo įrankį? Paimti 50 cm ilgio ir 50 cm pločio piešimo popieriaus lapą. Popieriaus kvadrate nupiešti apskritimą, kurį padalinti į 24 sektorius. Kas antrą sektorių nuspalvinti. Turi būti 12 baltų ir 12 juodų sektorių. Juos sunumeruoti nuo 1 iki 12, du vienodus skaičius įrašyti į šalimais esančius sektorius: du vienetai iš eilės (balta ir juoda), du dvejetai, du trejetai ir t. t. Jeigu planuojama būrimo įrankį daugiau nei vieną kartą. Tamsesnius sektorius nuspalvinti ne pieštuku, bet guašu, flomasteriu, juodu rašalu. Skaičius surašyti už rato raudona spalva.

 

Kaip burtis? Tiesiog paimti peilį su smailiu galu ir medine rankena, paguldyti į apskritimo centrą, pradedant nuo skaičiaus 1 baltame sektoriuje, užduoti klausimą, ir sukti. Atsakymas bus toks, į kurį sektorių atsisuks ašmenys.

 

Ateitį galima spėti skirtinguose laikotarpiuose ir tam tikrose situacijose. Pavyzdžiui, klausti „Kas manęs laukia šį mėnesį?“ (šią savaitę, per metus, per penkis metus) arba „Kas man nutiks, jei atliksiu tam tikrą veiksmą?“.

 

1 sektorius – viskas jūsų rankose

 

Balta. Puiki proga pasiekti tikslų. Sėkmė aplankys, jei bandysite, karjeros, finansų, asmeninio gyvenimo ir kitose srityse.

Juoda. Likimas suteiks viską apie ką svajojate, bet dėl neatsargumo galima greitai viską prarasti. Reikia būti atsargiam, įvertinti pasekmes.

 

2 sektorius – meilė ir jos pasekmės

 

Balta. Žada abipusę meilę, šeimos sukūrimą ir vaikus.

Juoda. Nelaiminga meilė, nuolatinis pavydas, kaltės jausmas, nesugebėjimas kontroliuoti neigiamų jausmų. Stengtis būti taktišku, neįžeidinėti ir nekaltinti nebūtinais dalykais brangių žmonių.

 

3 sektorius – pagundos

 

Balta. Įdomus pasiūlymas, tačiau dėl jo turėsite paaukoti kai kuriuose principus. Jeigu mėgstate riziką, tai neišvengsite galimų padarinių, bet bus jūsų pusėje. Tačiau jeigu esate labai atsargus žmogus, pasiūlymo geriau atsisakyti.

Juoda. Pasidavus pagundai, kils daug problemų.

 

4 sektorius – rizika

 

Balta. Labai neramus periodas. Kažkas kels grėsmę socialiniam statusui ir egzistavimui. Norint išvengti nuostolių, reikia pasirinkti jums nebūdingą kelią.

Juoda. Nesvarbu, kokios aplinkybės, nenukrypkite nuo įprasto kelio, vengti rizikos ir netradicinio elgesio.

 

5 sektorius – finansai

 

Balta. Sėkmingi verslo sandoriai, kurie gali atnešti didelį pelną. Kartais gali reikšti priedą prie atlyginimo arba paveldėjimą.

Juoda. Gresia finansinis bankrotas, jeigu nepakeisite požiūrio į pinigus. Artimiausiu metu neimti paskolų, nesudaryti sandorių.

 

6 sektorius – sveikata

 

Balta. Netolimoje ateityje savijauta bus puiki. Nekamuos ne tik rimtos ligos, bet ir sezoninis peršalimas. Tačiau taip bus tik tada, jei stiprinsite imuninę sistemą ir sportuosite.

Juoda. Reikalingas visapusis sveikatos patikrinimas. Yra tikimybė, kad organizme atsirado liga. Kuo greičiau ji bus aptikta, tuo bus lengviau išgydyti.

 

7 sektorius – stabilumas

   

Balta. Stabilus ir klestintis laikotarpis, problemos praeityje. Gyvenimas tekia ramia vaga. Viskas klostysis gerai.

Juoda. Padėtis greitai pasikeis į blogą pusę. Tačiau jeigu sugebėsite ramiai prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos, nuostoliai bus minimalūs.

 

8 sektorius – pagalba

   

Balta. Netikėta pagalba iš aplinkinių arba artimų žmonių.

Juoda. Saugotis tų, kurie norės jums padėti. Pasitikėti tik savimi.

 

9 sektorius – atsitiktiniai žmonės

 

Balta. Atsiras žmonių, kurie palengvins jūsų kasdienybę.

Juoda. Vengti atsitiktinių žmonių, draugysčių.

 

10 sektorius – įsigijimas ir vagystė

 

Balta. Didelis pirkinys, kuris bus socialinio statuso rodiklis.

Juoda. Kažkas kėsinasi į jūsų pinigus ir nuosavybę. Į namus neįsileisti nepažįstamų žmonių, nepalikti neprižiūrimų raktų ir dokumentų.

 

11 sektorius – susitikimai ir išsiskyrimai

 

Balta. Susitikimai su senais draugais.

Juoda. Gresia išsiskyrimas su brangiais žmonėmis.

 

12 sektorius – slapti priešai (vidiniai ir išoriniai)

 

Balta. Ne visi, kuriais pasitikite, yra tikri draugai. Tarp jų yra žmonių, kurie sąmoningai ir nesąmoningai jums kenkia.

Juoda. Jūs pats (jūsų aistros, baimės, netinkami veiksmai) esate savo priešas. Reikia keisti požiūrį į save, tada egzistavimas Žemėje bus lengvesnis ir malonesnis.