Vilniaus miesto apylinkės teisme atsidūrė Seimo narės Virginijos Vingrienės skyrybų byla. Po daugiau nei dvidešimt metų trukusios santuokos Seimo narė skiriasi su vyru Linu. Vyras santuoką neva bandė išsaugoti, tačiau Seimo narė V. Vingrienė su sutuoktiniu nebenori turėti nieko bendro. Moteris žurnalistams neslėpė, kad savo vyro tiesiog nebemyli. „Mūsų charakterių nesuderinamumai, mūsų pozicijos, vertybės išsiskyrė, požiūriai išsiskyrė, mes nebegalime gyventi kartu“, – šį pirmadienio vakarą 19.30 val. KK2 laidoje per LNK aiškins politikė.

 

vingr

 

Pasak Lino Vingrio, santuoka buvo puiki, kol žmona nepateko į Seimą. Tapusi politike, vis mažiau laiko skyrė šeimai, vyrui ir vaikams. Dėl to pernai metų balandžio mėnesį šeimos namuose buvo kilęs konfliktas, į kurį teko įsikišti net policijos pareigūnams. Ponia Virginija tuomet savo vyrą apkaltino smurtu artimoje aplinkoje.

 

vingr2

 

„Aš rankos nebuvau pakėlęs, buvau neteisingai apkaltintas ir teismas objektyviai nustatė, kaip ten buvo. Ir tikrai buvau apšmeižtas, apkaltintas, dėl to jaučiuosi labai blogai net ir dabar“, – konfliktą prisimena Seimo narės sutuoktinis.

 

vingr3

 

Policija jokių įrodymų apie sutuoktinio smurtą nerado. Linas Vingrys žmonai Virginijai atleido, pasiūlė viską užmiršti ir gyventi toliau. Tačiau teisme jau įvyko pirmasis poros skyrybų posėdis. Sutuoktiniai dalinasi kartu užgyventus turtus – butą Vilniaus mikrorajone Pilaitėje, du automobilius ir santaupas.

 

vingr4

 

Seimo narės Virginijos Vingrienės ir jos vyro išpažintys apie tikrąsias skyrybų priežastis – šį pirmadienio vakarą 19. 30 val. KK2 laidoje per LNK.