Paslaptingiausias planetos žmogus. Galingiausių ir įtakingiausių oligarchų draugas bei asmeninis konsultantas. Turtuolis, turintis nežemiškų sugebėjimų.  Jau keletą metų visas pasaulis eina iš proto dėl Izraelio piliečio,mentalistoLioroSuchardo.

 

ALICIA KEYS1 copy

Lioro pasiekimai ir galios išties neįtikėtini. Jis moka sustabdyti laiką, žvilgsniu judina daiktus ir netgi gali perskaityti bet kurio žmogaus mintis. „Nuskenuoti“ banko kortelės PIN kodą Liorui vieni niekai.

 

Jis trokštamas pokalbių šou dalyvių visame pasaulyje. LiortasSuchard dalyvauja Larry Kingo, Jay Leno laidose. Jis skaitėKimKardashian, ZacoEfrono ir kitų įžymybių mintis.

 

Šiame įraše matyti, kaip Lioras atspėja pirmosios Larry Kingo merginos vardą

 

http://www.ora.tv/larrykingnow/larry-king-amazed-mentalist-lior-suchard-0_qwup5oxb

 

Lioro draugų sąrašuose – milijardierius Billas Gatesas, kuris, beje, nuolatos skraido į Izraelį asmeninėms Lioro konsultacijoms.

 

Tikras stebuklas kad milijoninius honorarus gaunantis „supermenas“ po pusę metų trukusių derybų pagaliau sutiko atvykti į Lietuvą. Jau šį penktadienį 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“  Lioras įrodys, kad jis tikrai sugeba skaityti žmonių mintis ir jas valdyti.