Jau šį savaitgalį žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje susitinka ryškiausios Holivudo žvaigždės − nuo tobulai kovos menus įvaldžiusių veiksmo filmų vyrukų Jasono Stathamo, Roberto De Niro ir Clive‘o Oweno, Jake‘o Gyllenhaalu iki gražuolių Olivios Wilde ir Miley Cyrus. Nuo penktadienio iki sekmadienio TV3 žiūrovai mėgausis net penkiomis kokybiško kino premjeromis su veiksmu, įtampa, fantastika, drama ir meile.

 

Savaitgalio premjeras jau rytoj, penktadienį, 19.20 val. pradeda veiksmo juosta „Persijos princas: laiko smiltys“ (Prince of Persia: The Sands of Time). Moterų numylėtinis Oskarui nominuotas J. Gyllenhaalas, išraiškingasis Oskaro laimėtojas Benas Kingsley ir gražuolė Gemma Arterton pasakos kultinio herojaus istoriją, TV3 žiūrovus nukeldami į šeštojo šimtmečio Persiją, kur vyksta nuožmi kova dėl legendinės Dievų dovanos – laiko smilčių, leidžiančių valdyti pasaulį.

 

Milžiniškos smėlio audros, nesuskaičiuojamos gyvatės ir skorpionai, puikiai nufilmuotos kovų scenos, nenutrūkstantis veiksmas, nuostabūs kraštovaizdžiai, skrupulingai išpuošti interjerai, aukščiausio lygio vaizdo efektai ir talentinga aktorių vaidyba – visa tai TV3 eteryje jau rytoj!

 

Iš karto po Persijos princo nuotykių, 21.45 val., į ekranus žengia Oskarui nominuota veiksmo juosta „Tronas. Palikimas“ (TRON: Legacy). Tai siužetas, kurį turi pamatyti kiekvienas mokslinės fantastikos gerbėjas. Įspūdinga herojaus kelionė ieškant jau dešimtmetį dingusio tėvo įtrauks į novatoriškų mechanizmų, mašinų, ginklų ir už kiekvieno kampo tykančių pavojų kupiną istoriją.

 

Vėlų šeštadienio, lapkričio 24-osios, vakarą, 23.50 val., paauglių muzikos dievaitė M. Cyrus pakvies į meilės pasakojimą „Paskutinė daina“ (The Last Song). Nuostabaus grožio filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo garsiojo rašytojo Nicholo Sparkso romaną, ypatingas tuo, kad filmavimo aikštelėje susitikę pagrindiniai aktoriai – M. Cyrus ir Liamas Hemsworthas įsimylėjo vienas kitą ir netrukus susižadėjo!

 

TV3 savaitgalį kvies užbaigti vyriškai. Po antrojo „X Faktoriaus“ etapo – kūrybinės stovyklos Druskininkuose – sekmadienį 21.10 val. eteryje užvirs kova – veiksmo trileris „Profesionalai“ (Killer Elite) su J. Stathamu, R. De Niro ir C. Owenu tiesiog nepaliks abejingų. Iš karto po filmo, 23.35 val., – brazilų veiksmo drama „Vabalas“ (Besouro) pasakos legendinio kapueiros kovos meistro Besouro – Vabalo gyvenimo istoriją.

 

Penkios kino premjeros – visą savaitgalį tik per TV3!