Populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ žvaigždūnai visą savaitę gyveno prabangiame viešbutyje už Vilniaus „Le Meridien Vilnius“, tame pačiame, kuriame praėjusią naktį apsistojo į Lietuvą atvykusi pasaulinė žvaigždė Lady Gaga. Tarp žvaigždūnų įsisuko permainų vėjai. Vasaros pradžioje dar vos tik pradėję repeticijas, jie į TV3 šokių projektą žiūrėjo kaip į pramogą, o dabar, kaip atrodo, jų veikla projekte jiems pagrindinė.

Kartu ruošęsi ketvirtojo sezono „Šok su manimi“ premjerai – kūrę bendrus šokius, repetavę porose ir įsijautę į komandinę dvasią – kai kurie šokėjai pajuto norintys siekti rimtų aukštumų: bet kokia kaina užimti prizinę vietą, išmokti profesionaliai šokti, tiesiog mesti iššūkį sau ar savo artimiesiems.

„Pasirinkti tinkamą partnerį – rimtas momentas. Batus taip pat perkam tik pasimatavę. Turi sutapti poros filosofija, požiūris į šokį. Mūsų vadovaujamo šokių klubo ‚Sūkurys‘ šokėjas Donatas Vėželis su šokėja Lina Chatkevičiūte po ketverių metų bendro darbo yra tituluoti pasaulio jaunimo šokių čempionais. Kol nebuvo suėję į porą, jiedu nebuvo ryškiau pasižymėję, o atradę vienas kitą kaip raketos iššovė į žvaigždes. Atrasti tinkamą partnerį beveik tas pats, kas loterijoje ištraukti sėkmingą bilietą“, – sako sportinių šokių klubo „Sūkurys“ trenerė  ir „Šok su manimi“ komisijos narė Jūratė Norvaišienė.

Tarptautinių ryšių specialistė ir viena ekstravagantiškiausių bei didžiausio žiniasklaidos dėmesio sulaukusi projekto dalyvė Diana Martinėlė, šokusi su Artūru Kalniūnu, pajuto artimesnį ryšį su kitu šokėju – Aristinu Guogiu.

Baltarusių dainininkės Veronikos Gordijevskajos partnerį Tomą Jonaitį, šokių stovykloje patyrusį kojos traumą, dėl kurios gydytojai griežtai uždraudė repetuoti net šešias savaites, pakeitė… Marius Gaižauskas. D. Dargienė kovą ant „Šok su manimi“ parketo tęs su nauju partneriu Dangiumi Šalaviejumi.

Ant „Šok su manimi“, kurio premjera – jau rugsėjo 8-ąją 19.00 val., parketo kovą taip pat pradės: Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Andrius Žiurauskas ir Natalja Tokareva, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj, Matas Niparavičius ir Ignė Rėklaitytė bei Edvardas Norvaiša ir Goda Ročytė.

„Šok su manimi“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė neatmeta galimybės, kad projekto šokių aikštelėje pasirodys ir daugiau dalyvių porų.

„Šok su manimi“ visus džiugins jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone, kurio atidarymas – jau rugsėjo 2-ąją!

 

„Šok su manimi“ premjera – rugsėjo 8-ąją 19.00 val. tik per TV3!