Jau nuo rugsėjo mėnesio garsus dainininkas Radži renkasi sau žmoną. Iš pradžių jo ir merginų pasimatymai trukdavo po keliolika minučių. Porelė skaniai pavakarieniaudavo, persimesdavo keletu mandagybių ir gražiai išsiskirstydavo. Betgi santykiai neįmanomi be progreso. Ypač jei jie turėtų baigtis vestuvėmis…

 

Saldus ir aistringas bučinys su realybės šou „Radži ieško žmonos” dalyve Vilma. Labai gali būti, kad tai – ne pati pirmoji tokia aistros išraiška. Juk prieš porą mėnesių Radži miegojo vienoje lovoje su Ilona. O kur dar trijų dienų kelionė po romantišką Paryžių su Daiva?!

 

Tačiau, kaip bebūtų, viename sostinės SPA centre įvykęs bučinys yra pirmasis, kurį užfiksavo televizijos kameros ir kurį išvydo visi realybės šou „Radži ieško žmonos” žiūrovai.

 

Radži ir Vilma atsidūrė vienoje kvepiančioje vonioje. Ore tvyrojo smilkalų ir brangių aliejų aromatai. Abu vilkėjo tik maudymuisi skirtą aprangą. Taigi aistringas bučinys – mažiausia kas galėjo įvykti.

 

„Man Vilma tikrai labai patinka. Ji graži, protinga ir turi savo nuomonę. Bent kol kas ja žaviuosi labiausiai. Aišku, kas bus toliau, pats nenumanau”, – atsipeikėjęs po saldaus bučinio sakė Radži.