Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. populiariausioje pokalbių laidoje „Valanda su Rūta” per LNK  daug ginčų kurstanti tema.  Aktorius Marius Jampolskis skelbia savotišką manifestą, ragindamas moteris prisiminti savo prigimtį, nesukti galvos dėl karjeros o rūpintis šeima – namais, vyru ir vaikais.

 

vlcsnap-2014-09-04-09h50m41s122_1680x945

„Mes gal ir norėtume būti namų fėjomis, jei tik jūs, vyrai, santykių pradžioje žėrę pažadus, kad mylėsite amžinai ir pasirūpinsite, vėliau viską pamirštate ir tuos pačius pažadus girdi nauja draugė”, – sakė Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė.

 

„Moterys, nebūkite  tik namų šeimininkėmis ir vyrų šešėliais – nes atėjus laikui jus pakeis gražesnė ir jaunesnė. O tarnaitės greitai nusibosta”, – šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta” rėš žinoma verslininkė Jolanta Gedvilienė, šiuo metu išgyvenanti skyrybas su žinomu verslininku ir buvusiu Seimo nariu Aidu Gedvilu.

 

27 santuokos metus koja kojon su vyru kūrusi verslą Jolanta vos prieš kelis mėnesius sužinojo, kad jos vyras jau 4 metus ruošėsi skyryboms ir darė viską, kad, išsiskyrus, jo ilgametei žmonai neliktų jokio turto.

 

46 metų Jolanta atvira – ji žino, kad metais vyresnis sutuoktinis išėjo pas gerokai jaunesnę moterį, nes žmona jam tiesiog nusibodo.

 

Paklausta, ar niekada nejautė, kad vyras vis dažniau išvyksta iš namų toli gražu ne darbo reikalais, J. Gedvilienė sako gana greitai supratusi, kas vyksta. Tačiau ji, kaip ir kiekviena moteris, kurį laiką nenorėjo net sau pripažinti, kad jos šeima byra į šipulius. „Melavau pati sau“, – sako ji.

 

Jolanta niekada nebuvo iš tų moterų, kurios gyvenimas sukasi tik apie buitį, puodus ir vaikų priežiūrą. Išsilavinusi moteris aktyviai dirbo šeimos versle, tačiau žvelgdama praeitin prisipažįsta, kad taip užsikrovė dvigubą naštą. Ji sako savo vyrui buvusi nemokama tarnaite, kuri dirba neskaičiuodama darbo valandų dėl šeimos gerovės.

 

Gal dėl to jai šiandien labiausiai apmaudu, kad pasibaigus meilei ir prasidėjus skyryboms nebelieka jokių principų ir svarbiausiu tikslu tampa noras pasiglemžti kuo daugiau kartu užgyvento turto.

 

„Pinigai ir valdžia labai keičia vyrus“, – patikina Jolanta prisimindama, kaip gražiai dar jaunystėje prasidėjo jų meilės istorija ir kokia netikėta linkme pakrypo gyvenimas. Kaip sakoma, kartu pradėjo kurti gyvenimą nuo pirmo šaukšto, o pastaraisiais metais moteris nebegalėjo atpažinti savo sutuoktinio.

 

„Nėra ko slėpti – mano vyras labai mėgo prabangą ir pinigų neskaičiavo. Tiesa, tik sau“, – sakė J. Gedvilienė.