„Nesaugojau savęs ir organizmas pats parodė, kad metas susirūpinti, nes atrodė, kad dar akimirka ir muzika nutils visiems laikams“, – penktadienio vakarą „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažins legendinis dainininkas Romas Dambrauskas (59 m.). 

LR_TV_Kitoks pokalbis su E. Zickumi

Šiemet šešiasdešimtmetį švęsiantis muzikantas ant scenos skaičiuoja jau 35-us metus. Jis nepamilo sostinės gyvenimo, kaip ir didelių arenos scenų. Su žmona Vilija iki šiol gyvena Mažeikiuose paties statytame vieno aukšto name, kuriame tilpo ir garso įrašų studija. Nors nemažai koncertuoja užsienyje, emigracijoje gyvena ir jo vaikai, bet palikti Lietuvos Romas taip pat niekada nesvajojo. „Man labai patinka Niujorko dangoraižių didybė, Čikagos ritmas ir Berlyno gyvenimo stilius, bet pabuvus ten kurį laiką, visada traukia namo. Galbūt, jei būčiau žinojęs, kad svetur galėsiu pragyventi iš muzikos, viskas būtų susiklostę kitaip, bet puikiai suvokiau, jog išvykus laimės ieškoti į užsienius, muzika atsidurtų net ne antrame plane“, – laidoje pasakos R. Dambrauskas, su kurio dainomis užaugo ne viena karta.

 

Nors visada buvo ryškus scenoje ir mylimas gerbėjų atlikėjas, tačiau priešingai nei jo kolegos, niekada nemėgo triukšmingų pramogų pasaulio vakarėlių, žiniasklaidai nepardavinėjo asmeninio gyvenimo ir nežaidė, kaip pats sako, pagal negarbingų šou verslo pasaulio žaidimų. „Taip, esu nudegęs ir jei dabar turėčiau galimybę pakeisti kai kuriuos savo gyvenimo momentus, juos pakeisčiau“, – žurnalistui Edvardui Žičkui į klausimą, ar daug klaidų gyvenime teko padaryti, atsakė dainininkas.

 

Retai dalijamų interviu metu Romas mėgsta pabrėžti, kad visus gerbėjams ir žurnalistams rūpimus atsakymus, jis sudėjo į savo dainų tekstus, todėl į jo kūrinius vertėtų pažvelgti giliau, nei kaip į „rudeninį paukštį“ ar „paprastą romansą“.

 

Jau šį penktadienio vakarą 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ Romas Dambrauskas atvirai kalbės apie karjerą, bėgančius metus, meilę, šeimą, klaidas ir pamokas bei laimę, kurią atrado mažuose dalykuose.
 

„Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ – penktadieniais 21.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.
 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.