Nors atrodo, kad dainininkės Natalijos Bunkės pilna visur, tačiau yra nemažai jos gyvenimo paslapčių, apie kurias ne vienas norėtų sužinoti dar daugiau. Jau šį penktadienio vakarą  21 val. LNK žiūrovai sužinos, kas iš tikrųjų trukdo jai dar kartą ištekėti ir mėgautis vedybiniu gyvenimu. „Neneigsiu, esu nelengvo charakterio, santykiuose su manimi sudėtinga… Žinoma, darbiniuose reikaluose nesu tokia įnoringa, bet gyventi su manimi tikrai nėra lengva“, – pripažino pati N. Bunkė.

 

Stonkus02

 

Nuomonę apie atlikėjos charakterį turi ir aktorius Mantas Stonkus. „Bunkės charakteris yra unikalus, jis nepaklūsta jokiems autoritetams, o kartais, atrodo, net ir pačiai Natalijai Bunkei“, – atvirai rėžė M. Stonkus. „Jis yra labai tiesmukas, kartais net stačiokiškas, bet tuo pačiu ir labai rafinuotas, žodžiu, pagal nuotaiką“, – pridūrė aktorius.

 

Tiesa, jokių piktų jausmų šie žodžiai neslėpė – taip M. Stonkus kalbėjo apie savo paties sukurtą personažą, žaliaplaukį Bjaurų Charakterį, kuris ir trukdė N. Bunkei susirasti antrąją pusę muzikinėje LNK pasakoje „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“.

 

Stonkus03

 

Įspūdingu grimu ir kostiumu papuoštas aktorius čia įkūnija neapibūdinamą, piktą ir aštrialiežuvį personažą, kuris su keiksmais išvaro kiekvieną, kas tik bando įsiteikti princesei. O princesės Natalijos rankos trokštančių jaunikių netrūks – jos meilės sieks Radži, Sasha Song, Rytis Cicinas, Mantas Wizard, grupės „Džentelmenai“, „Pikaso“ ir kiti estrados karalystės princai.

 

„Tiesą sakant, Bjaurus Charakteris mane labai atitiko“, – po filmavimo juokėsi N. Bunkė. „Mantas buvo nerealus, man jis turbūt ir bus pati įdomiausia pasakos dalis, žiūrėsiu ją su malonumu“, – pridūrė atlikėja. O koks turėtų būti vyras, kuris pajėgtų susitvarkyti su N. Bunkės charakteriu?

 

Stonkus05

 

„Sakyčiau, koks nors aukštas, fiziškai stiprus, greitas, ir mėgstantis oranžinius kamuolius“, – nusijuokė M. Stonkus, galbūt dėl to, kad filmavimo metu visas jaunikių pastangas stebėjo ir dabartinis N. Bunkės mylimasis Vilmantas Dilys su jos sūnumi Kristupu. Ar krištolinis Natalijos rutulys užsimins ką nors ir apie šį kandidatą į moters ranką? Visos rūmų intrigos, paslaptys bei meilės istorijos – jau šį penktadienio vakarą  21 val. per LNK.