Ji gimė legendinėje šeimoje, tačiau troško įrodyti pasauliui, kad yra ne tik garsios pavardės nešiotoja. Sulaukusios 23-ejų metų jos vardas jau puikavosi turtingiausių britų pramogų pasaulio įžymybių iki trisdešimties sąrašo antroje vietoje. Jau tuomet gražuolės šviesiaplaukės turtas siekė daugiau nei šimtą milijonų litų. Ateityje jos laukė dar didesnė sėkmė mados ir kino industrijoje. Tai epitetai apie nebyliojo kino karaliaus Čarlio Čaplino anūkę Kierą.

 31-erių metų pasaulinio garso įžymybė jau šį, pirmadienio, vakarą taps TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ heroje. Aktorę ir modelį laidos vedėjas Edvardas Žičkus kalbino Paryžiuje, kur sulaukusi vos šešiolikos gražuolė pradėjo savo kelią į šlovę.

 

„Kiera – nepaprastai šiltas, linksmas ir nuoširdus žmogus. Supažindino mudu bendri draugai viename mados vakarėlyje. Jau kitą dieną K. Čaplin sėdėjo prieš mūsų kameras ir atviravo apie savo gyvenimą“, – pažinties su įžymybe detales atskleidžia prodiuseris E. Žičkus.

 

Ar gimti su garsia pavarde išties reiškia gimti su sidabriniu šaukštu burnoje? Ar žinomų, turtingų ir įtakingų tėvų vaikų genuose užprogramuota sėkmė? O gal priešingai – auksiniam jaunimui reikia kur kas didesnių pastangų, kad aplinkiniams įrodytų, jog savo pačių jėgomis, o ne garsios pavardės dėka, gali pasiekti karjeros aukštumų ir asmeninės laimės? Išskirtinis K. Čaplin interviu – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!