Realybės šou „Šlovė ir turtai” praėjusią savaitę startavo su jau puikiai LNK televizijos žiūrovams pažįstamomis merginomis. Penkios grandioziniame projekte „Radži ieško žmonos” svajonių jaunikio širdies nelaimėjusios panelės panoro tapti ne tik dar labiau žinomos, bet ir turtingos. Jos pradėjo kovą dėl didžiojo 50 tūkst. litų prizo ir, aišku, pripažinimo.

 

22 metų Vilma, viena iš Radži nuotakomis netapusių merginų, įmantriai įrengtame name susiduria su tomis pačiomis bėdomis, kurias teko ištverti Taujėnų dvare. Į kokią kompaniją mergina bebandytų įsilieti, vis girdi, kad yra veidmainė, nenuoširdi ar apsimetėlė. Vilma prisipažįsta: dėl to, kad nepritampa, jai kartais darosi liūdna.

 

„Atvirkščiai – manau, jog esu nuoširdi. Dažniausiai žmonėms stengiuosi pasakyti tai, ką iš tikrųjų apie juos galvoju. Niekada nepadlaižiauju ir nenoriu pasirodyti geresnė negu esu iš tikrųjų”, – nuo piktų kalbų ginasi ilgaplaukė kaunietė.

 

Iš tiesų: kur tik Vilma atsiranda, aplink ją kaupiasi intrigų bangos. Dar Taujėnų dvare buvo įnirtingai gvildenamas jos ir garsiojo romo bučinio detektyvas. O vos įžengusi į realybės šou „Šlovė ir turtai” rezidenciją, panelė tuojau pat įsivėlė į konfliktą su moterimi persirenginėti mėgstančiu konkurentu Nerijumi.

 

Tąkart vienintelė Vilma pasakė, kad moteriška Nerijaus burleska jai atrodė šlykščiai, ir vyras turėtų elgtis kaip vyras.

 

Dabar dėl savo nesutarimų su kitais dalyviais Vilma itin išgyvena. Mat jau antradienį LNK televizijos žiūrovai stebės pirmąjį realybės šou „Šlovės ir turtai” deimantų ir akmenų vakarą, kurio metu patys dalyviai balsuodami išrinks, kas gi trečiadienį užims vieną iš išlikimo kėdžių.

 

„Beveik garantuoju, kad man visi sudės akmenis. Žinau, kad už akių visi apkalba. Geriau jau ateitų ir į akis pasakytų”, – skundžiasi Vilma.

 

Kaip bus iš tikrųjų – surinks Vilma daugiausiai akmenų ar ne – pamatysite šį antradienio vakarą 21 val. per LNK.