Jau netrukus LNK eteryje pasirodys šokių ant ledo projektas, kuris bus kuriamas pagal ITV, vienos didžiausių Jungtinėje Karalystėje televizijų, formatą „Dancing on Ice“.

 

Šis šou Jungtinėje Karalystėje lyderio pozicijų neužleidžia nuo pat savo pasirodymo pradžios 2006–aisiais. Tuomet „Dancing on Ice“  buvo vienas iš trijų labiausiai žiūrimų televizijos projektų. 2014-ųjų žiemą ITV televizija parodys jau devintąjį šokių ant ledo šou.

 

Kaip ir Britanijoje, LNK ledo projekte poros, sudarytos iš šokių ant ledo entuziastų ir šios sporto šakos profesionalų, varžysis tarpusavyje  dėl geriausiųjų vardo.

 

Pasiruošimus lietuviškajam ledo šokių projektui jau pradėjo BTV laidos „Yra kaip yra“ ekspertė, gražuolė Gintarė Gurevičiūtė.

 

„Kai dalyvavau LNK televizijos šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, tai buvo vienas gražiausių mano gyvenimo etapų. Dabar mane mažai kas džiugina, todėl noriu vėl įsitraukti į šokių rutiną. Kuo daugiau fizinės veiklos, tuo mažiau vietos lieka mintims“, – pasakoja prie projekto prisijungusi G. Gurevičiūtė, neseniai gyvenime patyrusi didelių išgyvenimų.

 

Gintarė tikisi, kad jai seksis gerai, nes visą gyvenimą užsiiminėja ekstremaliu sportu. „Aš niekada gyvenime nečiuožinėjau. Mokėjau tik riedučiais važiuoti į priekį. Bet palyginus, kokios pažangos pavyko pasiekti per pirmąją čiuožimo savaitę, tikiuosi, kad iki projekto starto tikrai turėsiu ką parodyti“, – šypsosi Gintarė.

 

Per pirmąją savaitę ji patyrė ir pirmą traumą, tačiau sustoti neketina. „Pagal specialią metodiką išsigydžiau traumą per vieną dieną – ir vėl ant ledo“.

 

Dar prieš šokių projektą Gintarę gydytojai įspėjo: po Azijoje patirtos kojos traumos per avariją jai geriau nešokti. Tačiau G. Gurevičiūtė dabar džiaugiasi gydytojų patarimų neklausiusi. „Šokiai buvo geriausia terapija, dabar mano abi kojos beveik vienodo pajėgumo, nesveikąją išmankštinau šokdama per skausmą. Todėl ledo projekte ketinu pasirodyti dar geriau nei šokių!”, – entuziazmu trykšta LNK šokių ant ledo projekto dalyvė.

 

Nuo šio šokių ant ledo šou gyvavimo pradžios ne viena pasaulio garsenybė susigundė išmėginti savo jėgas „Dancing On Ice“ projekte – tarp dalyvavusių ir Pamela Anderson, ir buvusi „Beatles“ nario Paulo McCartney žmona Heather Mills, ir reperis Vanilla Ice bei daugelis kitų pasaulyje gerai žinomų žmonių. Garsiausia pasaulyje lietuvių aktorė Ingeborga Dapkūnaitė Rusijoje vykusiame šokių ant ledo konkurse „Žvaigždės ant ledo“ laimėjo antrąją vietą, stulbinančiai gerai pasirodžiusi su pasaulio ir olimpiniu čempionu Aleksandu Žulinu.