1994 metais vieno Vašingtono miestelio gyventojai buvo nustebinti nepaprastų kritulių iš dangaus – į žemę krito į drebučius panašūs gabaliukai. Po paslaptingojo lietaus didžioji miestelio  gyventojų dalis sunkiai apsirgo. Ligos simptomai buvo panašūs į gripo ir truko nuo septynių savaičių iki trijų mėnesių.

 

Išsigandę gyventojai nuvežė dangaus kritulių pavyzdį ištirti. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad kritulių sudėtyje yra žmogaus baltųjų kraujo ląstelių ir dviejų rūšių bakterijų, kurios randamos žmogaus virškinimo trakte. Tačiau iš kur atkeliavo krituliai iki šiol neišsiaiškinta.

 

Tai ne pirmas atvejis, kada lijo paslaptingais krituliais. Rašytiniuose šaltiniuose fenomenas minimas nuo 1641 metų. Krituliai siejami su meteorų lietumi. Manoma, kad į drebučius panašūs krituliai yra žvaigždžių nuosėdos.

 

1979 metais „Fate“ žurnale apie paranormalius reiškinius buvo išspausdintas straipsnis, kuriame šie krituliai buvo apibūdinti kaip nežemiškos kilmės organinės medžiagos, keliaujančios per erdvę. Kiti mistikai įrodinėjo ir piešė, kad drebučiai yra atmosferoje gyvenančių gyvūnų palaikai.