Tikriausiai visi vyrai yra pasvajoję apie moterį, kuri visada nori sekso ir susijaudintų nuo menkiausio prisilietimo. Daugelis jų mano, kad užmegzti romantinius santykius su tokia moterimi yra didelė laimė.

 

Sekso ji nori kiekvieną dieną ir kiekvieną minutę. Retas vyras sugebėtų atlaikyti tokį tempą ir nepasijusti išsunktas lyg citrina. Ko gero, jau po mėnesio pradėtų svajoti apie moterį, kuriai užtektų vieno karto per savaitę…

 

Mylėdamasi nimfomanė būna labai aistringa ir išradinga, patiria malonumą, tačiau niekada – orgazmo. Nimfomanės kančios truputėlį primena Barono Miunhauzeno nuotykius, kai barono žirgas buvo perplėštas į dvi dalis. Priekinė žirgo dalis vis bandydavo atsigerti, kad numalšintų troškulį, tačiau vanduo išbėgdavo.

 

Seksualiai nepatenkinta moteris ilgainiui tampa isteriška, kelia pavydo scenas, nesugeba kontroliuoti savęs. Ji manipuliuoja kitais žmonėmis ir yra pasiryžusi gulti į lovą su bet kuo, kas galėtų suteikti jai seksualinį malonumą.

 

Nimfomanija – tai patologinis moters poreikis mylėtis. Norėdama sekso ji nekreipia dėmesio nei į amžių, nei statusą, nei išvaizdą, nei į vietą, kurioje reikės mylėtis. Nimfomanija yra liga, kurią galima išgydyti arba bent prislopinti, tačiau moterys ne visada kreipiasi į gydytojus. Daugelis tiki, kad tai tiesiog aukštas libido. Šiuolaikinė reklama seksą idealizuoja, todėl nereta moteris didžiuojasi ar net siekia tapti nimfomane!

 

Iš tiesų nimfomanija yra sunkus psichikos sutrikimas, kuris gali sukelti rimtų problemų asmeniniame gyvenime. Moteris gali prarasti socialinį statusą, užsikrėsti pavojingomis lytiškai plintančiomis ligomis. Tokios moterys tarsi atsiduria savotiškame socialiniame vakuume – visi nori su jomis pasimylėti, tačiau niekas nenori suteikti pagalbos.

 

Praktiškai neįmanoma visiškai išgydyti šio sutrikimo. Tikra, neįsivaizduojama nimfomanija diagnozuojama 1 iš 2,5 tūkstančio moterų. Gydytojai tokioms moterims paskiria slopinančių lytinį potraukį vaistų, skirtų šiam psichikos sutrikimui gydyti, sudaro specialią dietą. Draudžiama valgyti bet kokį maistą, kuris laikomas afrodiziaku: šokoladą, prieskonius, jūros gėrybes, vartoti alkoholį.

 

Įsivaizduojama nimfomanija gydoma psichoterapijos seansų metu. Seansų metu moteris išmoksta patirti malonumą seksualinių santykiu su partneriu metu, gyventi normalų gyvenimą, bendrauti su žmonėmis iš praeities.