Jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 televizijos sezono šauklys – infošou „Be komentarų“ atliko žurnalistinį eksperimentą: specialioji korespondentė, užsivilkusi baltą suknelę ir apsimetusi nuotaka, pabandė išsiaiškinti ar sostinės Bernardinų bažnyčios kiemelyje gali fotografuotis jaunavedžiai. Sensacingo eksperimento atomazga – jau šį ketvirtadienio vakarą 21.00 val. per TV3.

 

Neseniai audringų visuomenės diskusijų sukėlė pirmuose laikraščių puslapiuose pasirodę straipsniai, kaip jaunavedžiai su fotografe buvo išvaryti iš Bernardinų bažnyčios kiemelio.

 

„Jaunieji norėjo gražiausią savo gyvenimo dieną įsiamžinti šios bažnyčios kiemelyje. Deja, spėjau padaryti vos vieną nuotrauką, nes prie mūsų pribėgo moteris ir pakeltu tonu išprašė į gatvę“, – įvykio aplinkybes „Be komentarų“ žurnalistams išdėstė fotografė Auksė Žukaitė.

 

Fotografė įsitikinusi – ji ir jaunavedžiai yra Lietuvos piliečiai, todėl turi teisę lankytis Bernardinų bažnyčios kiemelyje, kuris yra pripažintas paveldo objektu, kaip ir pati bažnyčia. Tokį faktą „Be komentarų“ žiūrovams šįvakar patvirtins ir Kultūros paveldo departamento atstovė.

 

Fotografei paskambinus bažnyčios klebonui, šis pasakęs, kad jaunieji buvę išvaryti iš kiemelio jo paliepimu, nes ten gali fotografuotis tik Bernardinų bažnyčioje susituokę jaunavedžiai ir tik su specialiais leidimais. Klebonas pasakęs A. Žukaitei ateityje jaunavedžius fotografuoti savo pačios kieme.

 

„Be komentarų“ kūrybinės grupės nariai, siekdami patys patikrinti faktus, įsijautė į jaunavedžių vaidmenį ir nuvyko fotografuotis į minėtos bažnyčios kiemelį. Kas įvyks, kai balta vestuvine suknele ir puošniu perregimu nuometu pasipuošusi žurnalistė susitiks bažnyčios vienuolį?

Kokia buvo vienuolio reakcija, išvydus televizijos kameras? Kodėl sunerimo bažnyčios darbuotojos? Ir kodėl po šio žurnalistų apsilankymo iš Bernardinų bažnyčios kiemelio dingo raštiškas įspėjimas, kad jaunųjų fotosesijos galinčios būti rengiamos tik turint leidimus? Visi atsakymai – jau šįvakar, rugpjūčio 23-ąją, 21.00 val. infošou „Be komentarų“ tik per TV3.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!