Pelniusi Mylimiausios TV3 laidų vedėjos apdovanojimą, sulaukusi beveik 50 tūkst. gerbėjų socialiniame tinkle „Facebook“, išleidusi dvi kulinarinių atradimų knygas ir ką tik pristačiusi trečiąją – „Beatos virtuvė: Kepinių knyga“, jau antrajam, dar stipresniam, sezonui sugrįžta Beata Nicholson su savo laida „Beatos virtuvė“. Jau nuo rugsėjo 4-osios kiekvieną antradienį žiūrimiausiu laiku – 19.40 val. – TV3 eteryje Beata pateiks daugybę įdomių patiekalų receptų ir šiltų bei prasmingų pokalbių naujai įrengtoje ir tuojau gardžiausiais patiekalais pakvipsiančioje virtuvėje.

 

„‚Beatos virtuvėje‘, kaip ir kiekvienoje kitoje virtuvėje, ne tik verda puodai, bet ir aptariamos visos gyvenimo temos. Paprastų, gardžių ir visiems puikiai pavykstančių pasiruošti patiekalų receptai čia ir jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone gims kiekvieną savaitę“, – aiškina šiltai šypsodamasi mylimiausia TV3 kulinarė.

 

Kaip ir buvo žadėta dar vasaros pradžioje, „Beatos virtuvėje“ lankysis įvairūs pašnekovai – ir ne tik Lietuvoje žinomi žmonės: TV3 dvidešimtmečio šou vedliai Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas, nuomonių laidos „Ką manai?“ ir premjerinės TV3 ryto laidos „Nauja diena“ vedėja Agnė Grigaliūnienė, TV3 žiniukai Renata Šakalytė ir Rokas Petkevičius, astrologas Naglis Šulija, žurnalistė ir Anglijos žinovė Vilma Anusaitė bei daug daug kitų.

 

„Prie skaniausių patiekalų – apie visų mėgstamiausius dalykus. Kalbėsime apie dvidešimtojo TV3 sezono naujienas, atsinaujinusias laidas, mano pašnekovų gyvenimo aktualijas. Laidos svečiai pasidalins per vasarą atrastais skaniausiais receptais. Pažadu, bus labai įdomu, skanu ir tikra“, – kiekvieną antradienį 19.40 val. įsijungti TV3 kviečia B. Nicholson.

 

Antrajame šviesių kulinarinių atradimų sezone išliks tai, prie ko „Beatos virtuvės“ žiūrovai jau buvo pripratę – laidos bus skiriamos įvairioms šventėms ir įvykiams, skirtingoms kultūroms ir vadinsis labai spalvingai: „Supakuoti pietūs“, „Angliškas maistas“, „Grybų karalystėje“ ir t.t.

 

Užbaigdama pokalbį Beata šypsosi: „Anglijoje kulinarinės laidos rodomos vakare jau ne vienus metus, tik Lietuvoje joms visada tekdavo rytinis ar popietės laikas. Džiaugiuosi, kad intelektualų dvidešimtmetį švęsianti TV3 televizija tarp pikantiškų aktualijų, graudulių ir diskusijų rado laiko ir namams, maistui… tiesiog buvimui kartu. Mano patirtis byloja: nesvarbu kokio dydžio namas ir kokia maža virtuvė, visi keliai veda kaip tik į ją…“ – sako šypsodamasi B. Nicholson ir jau rugsėjo 4-ąją, antradienį, kviečia įsijungti premjerinę „Beatos virtuvę“.

 

Ką tik pristatytos trečiosios Beatos kulinarinės knygos „Beatos virtuvė: Kepinių knyga“ receptams taip pat bus atrasta laiko TV3 žiūrovų pamėgtoje laidoje.

 

Šį ketvirtadienį, rugpjūčio 30 dieną, radijo stoties „Power Hit Radio“ rytinėje rubrikoje „9:11“ B. Nicholson pati gyvai papasakos apie „Beatos virtuvėje“ gimsiančius patiekalus ir tiesioginiame radijo eteryje susirungs su laidos vedėja Raminta Vyšniauskaite moteriškoje „virtuvinėje“ rungtyje – kuri greičiau… nuskus 4 bulves!

 

„Beatos virtuvės“ premjera – rugsėjo 4-ąją, antradienį, 19.40 val. tik per TV3!