Kasdien bandau būti geriausia savo versija

Gelminė Glemžaitė, nutraukos autorė Gerda Semčišina.

Vasario 16 d. kino teatruose pradėtas rodyti režisieriaus Justino Krisiūno filmas „Draugų lažybos“. Jame vaidmenį atlieka ir Gelminė Glemžaitė. Su talentinga kino …

Man patinka džiuginti žmones

Arnas Asmonas LNK archyvas_

LNK projekto „Muzikinė kaukė“ vedėju tapo Arnas Ašmonas. Talentingą aktorių visi pažįstame iš populiaraus serialo „Rimti reikalai“, spektaklių Nacionaliniame Kauno …

Žmonių palaikymas – didžiausia dovana

IMG_5068

Europos dailiojo čiuožimo čempionatas lietuviams padovanojo daugybę teigiamų emocijų ir begalinį pasididžiavimą mūsų sportininkais. Bronzos medalius šokio ant ledo rungtyje …

Kartais norėčiau būti drąsesnė

Gabija Staniulytė-Murnikovienė, Ugnės Bartušės nuotrauka.

LNK televizijos seriale „Man reikia meilės“ vaidinanti Gabija Staniulytė-Murnikovienė dar nėra sukūrusi daug vaidmenų, tačiau vos prisilietusi prie šios industrijos …

Ką laistai savyje – tas ir auga

Ieva Narkutė, Martyno Vitėno nuotrauka.

LRT transliuojamoje nacionalinėje atrankoje „Eurovizija.LT“ varžysis net 40 atlikėjų, kurių pasirodymus vertins žiūrovai ir komisija. Kelerius metus komisijoje dirbanti dainininkė …

Muzika sujungia žmones

Nomeda Kazlaus _LNK LB _rgb, m

LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytoja tapo tarptautinį pripažinimą pelniusi operos žvaigždė Nomeda Kazlaus. Daugelio tarptautinių konkursų komisijų …

Periferija – erdvė augti ir kurti

Vytaras Radzevičius, Romo Sadausko nuotrauka.

Žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius su bendraminčiais įgyvendina unikalų projektą „Merkinės fabrikas“, kuriuo siekiama Merkinės dvarvietę paversti plačiai žinoma kultūros, …

Partnerystė scenoje – didelė dovana

Jokūbas Bareikis, fotografas Liusjenas Kulbis.

Aktorius ir muzikantas Jokūbas Bareikis intensyviai ruošiasi kalėdiniam koncertų maratonui, per kurį tęs prieš keletą metų užsimezgusią gražią scenos partnerystę …

Mano PrieKavos.lt