Ar kada susimąstėte, kad paprasti, kasdien vartojami produktai gali turėti magiškų savybių? Ar žinojote, kokių produktų turi būti tikros raganos virtuvėje? Neabejojame, kad nuo šiol atkreipsite dėmesį ne tik į produktų maistinę vertę, bet ir į tai, kokį poveikį jie gali daryti.

 

maistas

Pagoniškos ir raganiškos religijos wicca išpažinėjai burtams naudoja vaisius, daržoves ir žoleles (obuolius, avokadus, bananus, cukinijas, bazilikus), alkoholinius gėrimus (romą), mėsą (rūkytą kiaulieną, kalakutą), kitus produktus ir patiekalus (bandeles, šokoladą, kiaušinius, pieną, makaronus, picą, sušius), net cukrų, kečupą ir majonezą.

 
 • Apskrita bandelė
 

Apskrita bandelė priklauso Adonio stichijai. Tradicinė pusryčių bandelė padeda kurti iliuzijas. Tačiau niekada nevalgykite bandelės su kiaulienos gaminiais, nes tai blogas ženklas. Norėdami sapnuoti ryškesnius sapnus, prieš miegą suvalgykite bandelę su sezamų sėklomis. Jeigu reikia ką nors įtikinti, pavaišinkite bandelėmis su cinamonu.

 
 • Avokadas
 

Avokadas priklauso Veneros stichijai. Magiškų savybių turi avokado minkštimas, odelė ir kauliukas. Valgykite avokadą, jeigu norite atsipalaiduoti ir būti gražesni. Duokite avokado mylimajam, kad nusiramintų po barnio.

 
 • Bananas
 

Bananą valdo Marsas. Šis vaisius padeda išvengti nelaimingų atsitikimų tolimose kelionėse automobiliu ar skrendant lėktuvu. Norėdami padidinti seksualinę ištvermę, sutrinkite džiovintą bananą ir milteliais patrinkite kūną.

 
 • Bazilikas
 

Populiari raganų žolelė. Vartojama šviežia arba džiovinta. Ji skatina aistrą.

 
 • Cukinija
 

Cukiniją, priskiriamą Jupiterio stichijai, magai neretai pasitelkia meilės kerams. Labai vertinama šviežia cukinija. Tikima, kad ši daržovė padeda išlaikyti vyro ištikimybę. Moteris, kuri trokšta, kad vyras visuomet žavėtųsi tik ja ir neitų pas kitas, turi mylimojo vardu pavadintą cukiniją užšaldyti. Tuomet vyras visą gyvenimą bus ištikimas. Štai virta cukinija saugo namus ir į juos atneša gerovę.

 
 • Cukrus
 

Magiškiems burtams šamanai dažniau pasitelkia cukraus pudrą. Ši priklauso Orišo ir Veneros kerams. Todėl kai norima patraukti mylimo žmogaus dėmesį ir sužadinti aistrą, reikia cukraus pudra apibarstyti rožinę arba raudoną žvakę ir ją uždegti.

 
 • Kalakutas
 

Wicca išpažinėjai tiki, kad kalakutas yra amerikiečių didžioji dvasia. Jo kepimas namams ir šeimai atneša palaiminimą. Ypač daug stebuklingų galių suteikiama kalakuto krūtinkauliui bei odai. Manoma, kad šie produktai poroms suteikia tvirtą pasitikėjimą vienas kitu.

 
 • Kečupas
 

Kečupą valdo Venera. Norint pažadinti jame slypinčias galias, reikia ant patiekalo suformuoti pentagramą – tai prišaukia arba atvirkščiai – išvalo energiją. Naudojant kečupą su kitais maisto produktais galima griebtis paprasto burto: įsivaizduoti trokštamus santykius su konkrečiu žmogumi ir kartoti to žmogaus vardą. Sakoma, kad kaip įsivaizduosite, taip ir bus.

 
 • Kiaušinis
 

Kiaušinis priklauso Mėnulio ir vaisingumo deivių stichijai. Pagal atgimimo ir atsinaujinimo burtą, per jaunatį reikia suvalgyti kietai virtą kiaušinį.

 
 • Majonezas
 

Mėnulio stichijai priklausantis produktas simbolizuoja vargų pabaigą. Užtepkite majonezo ant duonos arba sumaišykite su salotomis, kad aplenktų nepriteklius ir atsikratytumėte baimės dėl ateities.

 
 • Makaronai
 

Stebuklų pilnoje wicca religijos virtuvėje vertinami ir Merkurijaus galiai paklūstantys makaronai. Jeigu šeimininkė patiekalui pasirinks spiralės formos makaronus, ji pažadins kūrybines galias. Spagečiai padės gerinti santykius su aplinkiniais. Kukurūzų makaronai įkvėps finansiniam kūrybingumui, o ryžių – pažadins meilę.

 
 • Obuolys
 

Obuolys laikomas šventu Avalono salos vaisiumi. Perpjovę obuolį horizontaliai pamatysite penkiakampę žvaigždę iš sėklų. Wicca religijos išpažinėjai obuolį naudoja meilės, gydymo, sodo magijoje bei kaip nemirtingumo simbolį.

 
 • Pica
 

Pica siejama su pramogomis ir laisvalaikiu. Ne be reikalo. Šį įprastą, bet skanų patiekalą valdo Saulė. Kai apninka niūrios mintys ir apleidžia sėkmė, patariama suvalgyti bent vieną picos gabalėlį – į gyvenimą sugrįš sėkmė.

 • Pienas

Wicca religijos išpažinėjai, kaip ir dauguma kitų, beveik kasdien naudoja pieną. Šį produktą valdo net kelios stichijos – Venera, Mėnulis, Merkurijus, Hatorius. Karvių pienas padeda namams prišaukti gerovę – niekada netrūks maisto, be to, suteiks jiems apsaugą. Ožkų pienas suteiks galios ir sėkmės, sojų – padės kylant karjeros laiptais, kokosų – apvalys dvasią ir ją saugos.

 
 • Rūkyta kiauliena
 

Ši mėsa priklauso Adonio stichijai. Rūkytą kiaulieną turi valgyti tie, kurie nori padidinti pajamas. Norint pašalinti įtampą tarp sutuoktinių arba atleisti neištikimybę, reikia rūkytais lašiniais ištepti kūną.

 
 • Sušis
 

Japonų virtuvės patiekalas priklauso Neptūno ir Veneros stichijai. Sušis skatina protines galias ir seksualinį meistriškumą.

 
 • Šokoladas
 

Šokoladas gali būti vartojamas ir kaip prieskonis, ir kaip desertas, iš jo gali būti gaminami gėrimai: karštas šokoladas ir kakava. Šokoladas paprastai naudojamas meilės burtams. Juodasis šokoladas reiškia romantiką ir seksualinę meilę. Pieninis šokoladas reiškia rūpestį ir draugystę.

 

Apie wicca tikėjimą

 
 • Wicca religija atsirado labai seniai – dar prieš krikščionybę. Tačiau vėliau šio tikėjimo išpažinėjams teko slapstytis, nes juos laikė eretikais.
 • Wicca – pagoniškas tikėjimas, kuriame garbinami dievai ir deivės. Daug dėmesio skiriama gamtos pasauliui, kuris laikomas šventu.
 • Priešingai daugumos įsitikinimui, wicca išpažinėjai neužsiima juodąją magija ir neaukoja gyvūnų.
 • Nors wicca religijos atstovai nešioja pentagramas, tačiau jie tiki, kad pentagrama atspindi keturis pagrindinius elementus – Žemę, Vandenį, Ugnį, Orą – ir susilieja į taip vadinamą Akašą – dvasią.
 • Wicca pagonys daug dėmesio skiria aplinkosaugai ir taršos mažinimui.
 • Juoda spalva religijoje laikoma visų kitų spalvų mišiniu. Tikima, kad ji apsaugo ir ramina.
 

Spausdinti